کد خبر: ٨٧٩٩٩/ ١٠:٢٦ - شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 199
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه مسئولان درآمد و ترخیص بیمارستانهای تابعه با حضور مدیر امور بیمه، تعرفه و استاندارد دانشگاه
دکتر جلال سعید پور، مدیر امور بیمه، تعرفه و استاندارد دانشگاه در جلسه مسئولان درآمد و ترخیص مراکز تابعه بر اجرای برنامه پرونده الکترونیک سلامت تاکید کرد.

 گالری عکس
این جلسه روز چهارشنبه اول خرداد 98 در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد و در آن دکتر سعیدپور، مدیر امور بیمه، تعرفه و استاندارد دانشگاه، رادین منش رئیس اداره اقتصاد درمان معاونت درمان، اختیار و اخوان کارشناسان اقتصاد درمان این معاونت، مسئولان درآمد و ترخیص بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه و همچنین مسئولان آی تی این مراکز حضور داشتند.
دکتر سعیدپور با تاکید بر اجرای برنامه پرونده الکترونیک سلامت در بیمارستان های دانشگاهی تابعه گفت: با توجه به تاکید وزیر محترم بهداشت تا پایان خردادماه سال جاری همه بیمارستان ها موظف به اجرای پرونده الکترونیک سلامت هستند. به علاوه با توجه به تاکید وزارت متبوع، از این پس تخصیص اعتبارات مربوط به بسته کاهش فرانشیز منوط به ثبت صحیح اطلاعات پرونده های بستری در سامانه سپاس خواهد بود، اگر بیمارستان ها نتوانند به درصد ثبت مورد انتظار برسند مشکلات زیادی پیدا می کنند و متضرر خواهند شد.
وی در ادامه با اشاره به همکاری مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه برای رفع چالش های ثبت اطلاعات مراکز تابعه در سامانه سپاس افزود: نکته مهم در ارسال پرونده به سپاس این است که پس از ترخیص بیمار، پرونده باید بسته شود تا ثبت نهایی اطلاعات انجام گیرد.
دکتر سعید پور از مسئولین درآمد و ترخیص بیمارستان ها خواست تا اشکالات موجود را هر چه سریعتر بررسی و به مسئولین آی تی مراکز منعکس کنند تا نسبت به رفع آن چاره اندیشی شود.
در ادامه رادین منش رییس اداره اقتصاددرمان معاونت درمان در خصوص مفاهیم و ضرورت اجرای تبادل الکترونیک اسناد بیمه سلامت، مفاهیم و ضرورت اجرای نظام ارجاع در سطح 2و 3 و ضرورت به روزرسانی سامانه سپاس در راستای تغییر نحوه تخصیص برنامه کاهش پرداختی بیماران بستری طرح تحول سلامت توضیحاتی داد.
خبرنگار و عکاس: نجمه باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد