کد خبر: ٨٨٠٥٤/ ١٢:٥٩ - يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 216
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری, گروه خبری RSS
کارشناس مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های شبکه شهرری از هماهنگی‌ با بخشداری و شهرداری‌ها برای اجرای بسیج ملی فشارخون خبر داد
به‌منظور اجرای هرچه بهتر بسیج ملی کنترل فشارخون، هماهنگی‌های لازم با بخشداری و شهرداری‌های شهرستان ری انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، دکتر زهره توکلی کارشناس مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های شبکه شهرری از فعالیت‌های برون بخشی بسیج ملی کنترل فشارخون می‌گوید.
توکلی در این خصوص گفت: شهرستان ری، منطقه وسیع با جمعیت زیادی را پوشش می‌دهد و به‌منظور اجرای هرچه بهتر بسیج ملی فشارخون، جلسات هماهنگی در بخشداری و شهرداری‌های مناطق مختلف برگزار شد تا همکاران در سازمان‌های دیگر با این طرح آشنا شوند.
کارشناس شبکه ضمن ابراز خرسندی از همکاری نزدیک همه اداره‌های شهرستان گفت: در این جلسات در مورد اطلاع‌رسانی، تأمین نیروی انسانی و وسایل موردنیاز بحث و تبادل‌نظر شد و هر سازمان با توجه به چارت سازمانی و امکانات موجود، بخشی از فعالیت‌های مرتبط با طرح را برعهده‌گرفته است.
دکتر توکلی از برگزاری جلسه‌های آموزشی در سازمان‌های مختلف، نصب بنر و پوسترهای آموزشی در مناطق مختلف شهرستان، برپایی ایستگاه‌های سیار در نقاط پرتردد و آموزش به مردم در سطح شهرستان ری خبر داد.
خبر: شریفی
عکس: حاج رضایی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد