کد خبر: ٨٨١٥٦/ ١٥:٥٤ - چهارشنبه ٨ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 282
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
بخش کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) به پویش بهار همدلی پیوست
دکتر یحیی عقیقی استاد بخش کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) ضمن ابراز همدردی با هم میهنان آسیب دیده سیل های ابتدای سال، برای بازسازی منازل تخریب شده، به طرح پویش بهار همدلی پیوست.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، دکتر یحیی عقیقی بنیانگذار رشته روماتولوژی کودکان در ایران و استاد بخش کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) با پیوستن به طرح پویش همدلی گفت: خوشحال هستم که طرح کمک به بازسازی منازل سیل زدگان اخیر کشور در حال انجام است و این پویش به همت معاونت دانشجویی فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز برگزار می شود و از آنجاییکه دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان دانشگاه مادر شناخته می شود، امیدوارم این امر خیر در تمام دانشگاه های کشور توسعه پیدا کند.
استاد بخش کودکان بیمارستان امام خمینی (ره) ابراز امیدواری کرد که اساتید، دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه با همکاری یکدیگر در این امر خیر موفق باشند و در ادامه گفت: بنده هم به عنوان معلم دانشگاه در خدمت دوستان خواهم بود و جاناً و مالاً حاضر به همکاری هستم.
دکتر عقیقی از برگزاری چنین پویش هایی در سایر نقاط جهان خبر داد و افزود: در اکثر کشورهای دنیا در چنین اتفاقاتی، انجمن هایی که هیچ ارتباطی به دولت نداشته و فشاری نیز به دولت وارد نمی آورند با همت مردم تشکیل می شود و خودشان به آسیب دیدگان حوادث طبیعی کمک می کنند و اهمیت آن این است که تشریفاتی هم ندارد. افراد خیّری که در دانشگاه وجود دارند و در این طرح شرکت می کنند، کمکشان بطور مستقیم به دست نیازمندان خواهد رسید و طرح بسیار خوبی است و امیدوارم همه دانشگاهیان چه علوم پزشکی تهران و چه دانشگاه های سراسر کشور در این امر خیر شرکت کنند.

خبرنگار و عکاس: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/03/08 18:45
0
0
جانی و مالی نه جانا نه مالا
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#