کد خبر: ٨٨٤٣٧/ ١٥:٢٥ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1208
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
فراخوان عضویت در انجمن کوهنوردی دانشگاه
دکتر پورغریب: ماموریت اصلی ما ترویج و گسترش ورزش همگانی در دانشگاه است
دومین جلسه هم اندیشی و تقدیر از اعضای فعال انجمن کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر کردی معاون بین الملل و رئیس انجمن کوهنوردی، دکتر پورغریب مدیر تربیت بدنی، کارشناسان و اعضای انجمن کوهنوردی دانشگاه برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در این جلسه که روز شنبه 18 خرداد 98 از ساعت 16 تا 18 در سالن شورای مرکز تحقیقات پزشکی ورزشی برگزار شد، ابتدا دکتر پورغریب در خصوص مشکلات و راهکارهای پیشنهادی برای بهبود عملکرد انجمن کوهنوردی به صحبت پرداخت و پس از آن گزارشی از عملکرد سال گذشته این انجمن ارائه داد و گفت: ماموریت اصلی ما ترویج و گسترش ورزش همگانی در دانشگاه است.
دکتر پورغریب خاطرنشان کرد: کوهنوردی کارکنان و دانشجویان مکمل یکدیگر است و در ادامه کار، صعودهای تابستانی و زمستانی خود را زیرنظر انجمن کوهنوردی دانشگاه به صورت منظم و تخصصی ادامه خواهیم داد تا فرهنگ ورزش همگانی را در دانشگاه بیشتر از گذشته گسترش دهیم.
در ادامه دکتر کردی رئیس انجمن کوهنوردی دانشگاه در خصوص اهمیت این ورزش در میان دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی تاکید و توجه به ورزش کوهنوردی را با برنامه ریزی بلند مدت و برگزاری صعودهای تخصصی زیر نظر انجمن کوهنوردی مطرح کرد.
بعد از آن، تقویم شش ماهه انجمن کوهنوردی دانشگاه در سال 98 بررسی و اعضای انجمن، پیشنهادهای خود را با مسئولان و دیگر اعضای جلسه در میان گذاشتند.
توضیح اینکه در پایان، دکتر پورغریب و دکتر کردی تقدیرنامه و هدایایی را به رسم یاد بود، به اعضای فعال انجمن کوهنوردی دانشگاه اهدا کردند.
برای عضویت در انجمن کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی تهران، اینجا کلیک کنید.
خبرنگار: نیلوفر کلانتری

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#