کد خبر: ٨٨٥٢١/ ١٤:٢٩ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 266
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب, گروه خبری RSS, بسیج ملی کنترل فشار خون
جلسه مدیرگروه گسترش معاونت بهداشت با مسئولان مرکز بهداشت جنوب تهران با موضوع بسیج ملی کنترل فشارخون برگزار شد
جلسه توجیهی و هماهنگی مدیرگروه گسترش معاونت بهداشت با مسئولان مرکز بهداشت جنوب تهران با موضوع طرح بسیج ملی کنترل فشارخون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، در جلسه روز سه‌شنبه 21 خرداد 98 دکتر جمشید معتمد گزارشی از 60 بازدید نظارتی از پایگاه‌های فعال در طرح بسیج ملی فشارخون ارائه داد.
وی با ارزیابی معاونت بهداشت از 20 پایگاه کنترل فشارخون در محدوده مرکز بهداشت جنوب تهران بر حساس سازی بیشتر کارکنان و مردم در اجرای این طرح بزرگ ملی تأکید کرد و گفت: بحث مهم دیگر اولویت است به این معنی که این طرح باید در اولویت وظایف همه واحدها قرار گیرد.
مدیر گروه گسترش معاونت بهداشت بحث مهم دیگر را آموزش کامل و درست کارشناسان مجری این طرح بیان کرد و گفت: نحوه گرفتن فشارخون باید مطابق استانداردهای اعلام‌شده وزارت بهداشت باشد.
دکتر معتمد با بیان اینکه همراه با کنترل فشارخون افراد حتماً باید پمفلت های آموزشی در اختیار مردم قرار داده شود از تکثیر 50 هزار پمفلت در معاونت بهداشت خبر داد و اعلام کرد شبکه‌ها خودشان باتوجه به نیازشان اقدام به تکثیر و توزیع پمفلت کنند.
توضیح اینکه در این جلسه ابراهیم بلالی، معاون، دکتر احد گوارا، دکتر زهرا ندا و فرحناز ثابتی به ترتیب کارشناسان مسئول واحدهای بیماری‌ها، گسترش و آموزش بهداشت و سایر اعضای کمیته بسیج ملی فشارخون مرکز بهداشت جنوب تهران حضور داشتند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#