کد خبر: ٨٨٥٤٦/ ٠٩:٥٦ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 246
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی, گروه خبری RSS
تقدیر از معاون و کارشناسان آموزش در نشست شورای آموزشی دانشکده دندانپزشکی
دکتر رکن رئیس دانشکده دندانپزشکی کسب رتبه دوم معاونت آموزش دندانپزشکی عمومی دانشکده را تبریک گفت و این موفقیت را ثمره زحمات و پشتکار و سخت کوشی همه همکاران به ویژه مدیران گروه های آموزشی، اساتید، دانشجویان، کارشناسان آموزش و انضباط آموزشی دانست.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، جلسه شورای آموزشی دانشکده ۲۰ خرداد ۹۸ در سالن شورا با حضور هیات رئیسه و مدیران گروه های آموزشی برگزار شد.
در ابتدای این جلسه بحث تغییر مدل آموزشی از Requirement base به سمت Patient based و بر اساس Integration واحدهای عملی گروههای آموزشی پروتز، پریو، اندو و ترمیمی به صورت main clinic در دو ترم ۹ و ۱۰ توسط معاون آموزشی دانشکده دکتر حکیمه سیادت مطرح شد.
این مدل آموزشی همراستا با مدلهای آموزشی روز دنیا است که در سال پنجم آموزش دانشجویان دندانپزشکی دانشکده قابل اجرا بوده و چیدمان آن همراستا با چرخش های موجود (دو چرخشه) و با در نظر گرفتن مسائل اجرایی، برای دوره سه ساله آتی تدوین شده است. مزایا و معایب این برنامه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت جهت اجرا از بهمن ۹۸ مصوب شد.
در ادامه جلسه دکتر رکن رئیس دانشکده کسب رتبه دوم معاونت آموزش دندانپزشکی عمومی دانشکده را تبریک گفته و افزایش ۴۲۹ امتیازی (از ۱۰۵۶ امتیاز در سال ۹۶ به ۱۴۸۵ امتیاز در سال ۹۷) را ثمره زحمات  و پشتکار و سخت کوشی همه همکاران محترم بویژه  مدیران محترم گروه های آموزشی، اساتید بزرگوار، دانشجویان گرامی، کارشناسان عزیز آموزش و انضباط آموزشی دانست.
در همین راستا از زحمات کارشناسان آموزش دانشکده با اهدا لوح قدردانی به عمل آمد. همچنین دکتر رکن کسب رتبه دوم دانشکده در صیانت از حقوق شهروندی را نیز تبریک گفت.
در پایان وی اظهار امیدواری کرد که  دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تداوم این موفقیت ها و استمرار همدلی بین تمامی اعضای  خانواده اش از دانشجو تا استاد و از کارمند تا مدیر، شاهد  پیشرفت های روز افزون بوده  و الهام بخش تلاش و رشد  برای سایر مراکز دندانپزشکی به عنوان گروه مرجع باشد.
خبرنگار و عکاس: حمیده ایزدی

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد