کد خبر: ٨٨٥٤٧/ ١٠:٣٧ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 149
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
برگزاری جلسه کارگروه آموزش به بیمار بیمارستان فارابی
کارگروه آموزش به بیمار بیمارستان فارابی با محوریت بررسی اقدامات انجام شده در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در این بیمارستان، تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، جلسه کارگروه آموزش به بیمار  این مرکز روز سه شنبه 21خرداد1398 با حضور سعید مرادی، مدیر بیمارستان برگزار شد. در این جلسه زینب چاووشی، سوپروایزر آموزش سلامت گزارشی از اقدامات انجام شده برای اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در بیمارستان ارائه کرد و گفت: این طرح همزمان با سراسر کشوراز 27 اردیبهشت شروع شده وتا 15 تیرماه ادامه دارد. در فاز اول طرح اطلاع رسانی از طریق سایت و کانال روابط عمومی بیمارستان، پخش فیلم های آموزشی در درمانگاه ها و بخش ها صورت گرفت.
چاوشی در مورد فاز دوم طرح که از روز شنبه 18 خرداد شروع شده نیز گفت: ایستگاه پایش فشار خون از ساعت 8 تا 17 در درمانگاه مشاوره قبل از عمل مستقر و کار کنترل فشار خون مراجعین و ثبت اطلاعات در سامانه مربوطه انجام می وشد. 
در ادامه جلسه عناوین برنامه های عملیاتی ابلاغی دانشگاه در حوزه فناوری و نوآوری قرائت و میزان انطباق آن با وضعیت موجود مورد بررسی قرار گرفت . بررسی عناوین برنامه های بهبود کیفیت در حوزه آموزش به بیمار، ارائه برنامه عملیاتی و بهبود کیفیت در سال 98، گزارش نتایج سنجش اثربخشی آموزش به بیمار در زمستان 97 و بهار 98،  تهیه محتوای آموزشی بارکد دارو بررسی امکان ارسال پیام های آموزشی از طریق بلوتوث سایر مطالب مطرح شده در این جلسه بود.
خبر و عکس: امیدوار
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#