کد خبر: ٨٩١٥٦/ ١٠:٠٢ - چهارشنبه ٥ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 496
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
دبیرخانه نظام پیشنهادهای دانشگاه، محورهای صرفه‌جویی، مدیریت منابع، بهینه‌سازی هزینه‌ها و مصارف را به‌عنوان اولین فراخوان در سال 98 اعلام کرد
دبیرخانه نظام پیشنهادهای دانشگاه، محورهای صرفه‌جویی، مدیریت منابع، بهینه‌سازی هزینه‌ها و مصارف را به‌عنوان اولین فراخوان در سال 98 در دستور کار خود قرار داد.

 با توجه به استقرار سامانه جدید نظام پیشنهادهای دانشگاه و پیرو فراخوان مورخ 25 فروردین 1398 و با در نظر گرفتن پاسخ‌های واصله، دبیرخانه نظام پیشنهادهای دانشگاه، محورهای صرفه‌جویی، مدیریت منابع، بهینه‌سازی هزینه‌ها و مصارف را به‌عنوان اولین فراخوان در سال 98 در دستور کار خود قرار داده است تا تمامی کارکنان دانشگاه و حوزه‌های تابعه، پیشنهادهای کاربردی خود را با ارائه راه‌کارهای اجرایی، ثبت کنند.
 بدیهی است نتایج بررسی و تائید کمیته‌های تخصصی و دبیرخانه نظام پیشنهادها، از طریق سایت نظام پیشنهادهای دانشگاه اعلام خواهد شد و از پیشنهاددهندگان برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.
علاقه‌مندان می‌توانند با در نظر گرفتن نکات ذیل پیشنهاد‌ها خود را ثبت نمایند:
1- آدرس سایت نظام پیشنهادهای دانشگاه http://pishnahad.tums.ac.ir است.
2- اطلاعات پیش‌فرض برای ورود  کارکنان به سامانه مکانیزه نظام پیشنهادها و بانک ایده دانشگاه، به ترتیب ذیل است: نام کاربری: کد ملی فرد و کلمه عبور پیش‌فرض:a123456789 است.
3- نظر به‌ضرورت تأمین امنیت محیط کاربری شخصی، تغییر کلمه عبور پیش‌فرض (رمز) و تکمیل کلیه اطلاعات پروفایل شخصی (شماره پرسنلی/ شماره ملی، عنوان شغل یا پست سازمانی، واحد محل خدمت، جنسیت و...) پس از ورود به سامانه نظام پیشنهادهای دانشگاه، ضروری است.
نکته: در صورت تمایل، برای ارتباط با دبیرخانه نظام پیشنهادها به‌منظور پیگیری وضعیت پیشنهاد از طریق پیامک (دریافت از SMS Center)، ثبت شماره تلفن همراه در پروفایل شخصی، اجباری است.
4- درصورتی‌که رمز عبور، بیش از 3 بار وارد شود، سیستم به‌صورت خودکار، کاربری را قفل نموده و امکان ورود به سامانه میسر نیست؛ خواهشمند است بعد از 24 ساعت کاری، مجدداً تلاش نموده و از هرگونه تماس با دبیرخانه نظام پیشنهادهای دانشگاه در این خصوص، خودداری نمایید.
5- شرط لازم برای پذیرش یک پیشنهاد، تکمیل بودن فیلدهای اطلاعاتی معین‌شده در سامانه و ارائه شواهد و مستندات تکمیلی است بنابراین در صورت ناقص بودن اطلاعات ارائه‌شده در پیشنهاد، موضوع ذکرشده صرفاً به‌عنوان ایده تلقی می‌شود.
6- فرآیند ارائه پیشنهاد در سطح واحد خدمتی برای مراکز تابعه (واحدهای غیر ستادی) از طریق کمیته تخصصی واحد مربوطه میسر خواهد بود و پذیرش آن در دبیرخانه نظام پیشنهادها منوط به تصویب در کمیته مذکور است.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد