کد خبر: ٨٩٣٢٧/ ٠٧:٥٨ - سه شنبه ١١ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 390
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
تقدیر از دو بیمارستان مرکز طبی کودکان و آرش برای کسب بالاترین امتیاز در برنامه رعایت حریم و پوشش بیمار
معاونان درمان و فرهنگی دانشگاه از دو بیمارستان مرکز طبی کودکان و جامع بانوان آرش برای کسب بالاترین امتیاز در برنامه رعایت حریم و پوشش بیمار قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، پیرو تصمیم گیری در جلسه کمیته انطباق امور فنی و اداری موسسات پزشکی با شرع مقدس در دانشگاه و در راستای برنامه رعایت حریم و پوشش بیمار، از طرف معاونت های درمان و فرهنگی دانشگاه از بیمارستان مرکز طبی کودکان و بیمارستان جامع بانوان آرش که بالاترین امتیاز را کسب کرده اند، تقدیر به عمل آمد.

متن تقدیر نامه ها به شرح ذیل است:
جناب آقای دکتر بدو
رئیس محترم بیمارستان مرکز طبی کودکان

با سلام و احترام
نظر به اهمیت برنامه رعایت حریم و پوشش بیمار از مجموعه برنامه های راهبرد گسترش عملی تعهد حرفه ای در حوزه درمان، بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر را از تلاش های ارزشمند و صادقانه جنابعالی و همکاران آن مجموعه در راستای کسب بالاترین امتیاز از سایر بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه در برنامه رعایت حریم و پوشش بیماران اعلام می نماییم.
از پیشگاه ایزد منان سعادت و سلامتی توام با عزت و سرفرازی را برایتان خواستاریم.

سرکار خانم دکتر کاشانی
رئیس محترم بیمارستان جامع بانوان آرش

با سلام و احترام
نظر به اهمیت برنامه رعایت حریم و پوشش بیمار از مجموعه برنامه های راهبرد گسترش عملی تعهد حرفه ای در حوزه درمان ، بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر را از تلاش های ارزشمند و صادقانه جنابعالی و همکاران آن مجموعه در راستای کسب بالاترین امتیاز از سایر بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه در برنامه رعایت حریم و پوشش بیماران اعلام می نماییم.
از پیشگاه ایزد منان سعادت و سلامتی توام با عزت و سرفرازی را برایتان خواستاریم.
دکتر مهدی رضایی -معاون درمان دانشگاه  /  دکتر عبدالرحمن رستمیان  -  معاون فرهنگی دانشگاه
 گزارش: کاظم زاده

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/04/11 10:34
0
0
جاذبه اخلاق خوب دکتر بدو و منش و سیاست ایشان‌در اداره یک بیمارستان سخت، تمامی سختی ها و فشارها را برای ما آسان میکند. افتخار ما اینست که با شماییم و‌در رسیدن به بالاترین نقطه در اداره یک بیمارستان دارای قدمت بسیار زیاد از هیچ تلاشی مضایقه نمیکنیم استاد.
پاسخ ها
کاربر مهمان
1398/04/11 12:46
بسیار زیبا

کاربر مهمان
1398/04/11 10:29
0
0
آقای دکتر بدو‌عزیز، افتخاری دوباره برای بیمارستان‌کسب کردید، تبریک ما را بپذیرید. خوشحالیم که در کنار مدیرترین و بااخلاقترین رییس دنیا مشغول خدمت رسانی به کودکان بیمار هستیم.
پاسخ ها
کاربر مهمان
1398/04/11 12:46
بسیار صحیح

کاربر مهمان
1398/04/11 9:42
0
0
ضمن تبریک با آقای دکتر بدو مهربان، که هم از نظر اخلاق هم در شیوه برخورد با پرسنل هم در مدیریت و هم در پزشکی یکی از نخبگان ایران می باشد. ایشان به مانند پدرخوانده مهربان برای تمامی کودکان بیمار و پرسنل زحمتکس بیمارستان هستند. ما مفتخریم که در رکاب ایشان انجام وظیفه می نماییم. پایدار باشید و مستدام
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#