کد خبر: ٨٩٤١٧/ ١٢:٠٠ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1494
چاپ
ارسال به دوست
دفتر ارتباط با دانش آموختگان, گروه خبری RSS
جشن دانش آموختگی فارغ‌التحصیلان سال 98 دانشکده توانبخشی دانشگاه برگزار شد/ فارغ التحصیلان؛ سفیران دانشگاه
دکتر محمدرضا هادیان رئیس دانشکده توانبخشی در پیامی، ضمن آرزوی موفقیت برای فارغ التحصیلان، تاکید کرد، قدر خود و ارزش دانشگاه محبوبتان را که بهترین دانشگاه منطقه است، بدانید و هرگاه مشغول به کار شدید، نمایشگر توان دانشگاه خود باشید.

گالری عکس

گالری عکس 2
جشن یکپارچه فارغ‌التحصیلان ورودی 94 دانشکده توانبخشی دانشگاه، از ساعت 19 روز سه شنبه 11 تیر 98 در حیاط این دانشکده برگزار شد.
دکتر غلامرضا علیایی، معاون آموزشی دانشکده توانبخشی، ضمن تبریک به دانشجویان و خانواده هایشان گفت: در این روز به یاد ماندنی به شما دانشجویان عزیز چند توصیه می کنم، اول اینکه، اصول اخلاق حرفه ای را رعایت کنید چون بدون رعایت این مهم، اجری در کارهایی که می کنید نخواهید یافت. از یافته های خود در درمان بیماران به خوبی استفاده کنید تا در تمامی درمانهای خود موفق باشید.
وی با تاکیدبر بهره مندی از توصیه های اساتید به دانشجویان گفت: آینده از آن شما است سعی کنید از تمامی دانشی که اساتید به شما آموخته اند بهره بگیرید چون شما به عنوان سفیران و نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی تهران هستید و با خدمتی که با اتکا به آموخته های خود می کنید جایگاه این دانشگاه را ارزشمندتر خواهید کرد.
معاون آموزشی دانشکده با بیان اینکه ارتباط خود را با دانشکده و دانشگاه حفظ کنید و عضو فعال دفتر دانش آموختگان باشد، اظهار کرد: تعامل خود را بادانشکده قطع نکنیدتا هم شما از امکانات دانشکده استفاده کنید هم دانشکده از توانمندی های شما برای ارتقا بهره مند شود.
در ادامه مراسم، تندیس و لوح تقدیر به استاد برتر و افراد برگزیده فارغ التحصیلان رشته گفتار درمانی اهدا شد.
سپس گروه موسیقی مه نوا که از دانشجویان دانشکده توانبخشی، دندانپزشکی و پزشکی بودند اجراهای متنوعی برگزار کردند.
در ادامه، دکتر سید منصور گتمیری، قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، ضمن خیرمقدم به دانشجویان و قدردانی از خانواده‌هایشان گفت: امروز را به همه شما دانشجویان و فارغ التحصیلان تبریک می‌گویم، همین‌طور به خانواده‌هایتان و استادان به‌ واسطه موفقیت شما که نتایج زحمات چندساله خود را مشاهده می‌کنند.
وی ادامه داد: در واقع بنده حامل پیام استاد بهادری هستم، که این روز بزرگ را به شما تبریک گفته و آرزوی بهترین ها را برای شما دارد.
دکتر گتمیری با بیان اینکه، فارغ التحصیلی و دانش آموختگی موضوع بسیار مهمی است، تصریح کرد: این افتخاری که از مدیریتی معتبر و دانشگاهی شاخص به شما رسیده نباید با فارغ التحصیلی پایان یابد. این دانشگاه نیازمند دانش و مهارت هایی است که به شما آموخته تا در ارتقا و پیشرفت سطح علمی خود از توانمندی هایتان بهره مند شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امسال بنیاد حامیان دانشگاه برای حمایت و کمک های مالی و معنوی به منظور ارتقاء دانشگاه تاسیس شده که عمده این حمایت ها از طرف دانش آموختگان دانشگاه در سراسر کشور و حتی خارج از کشور صورت می گیرد.
دکتر گتمیری افزود: البته حمایتها فقط مادی نیست بلکه شما میتوانید از ابتدای دانشجویی با طرح ایده و فکر نو، عضو موثری از مجمع حامیان دانشگاه باشید و گام بلندی برای تحقق اهداف علمی و ملی دانشگاه علوم پزشکی تهران بردارید.
 وی افزود: امروز همه شما عضوی از دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه هستید و از همه شما دعوت می‌کنیم ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنید و ما را در جریان فعالیت‌ها و اقدامات خود قرار دهید.
در ادامه مراسم، دکتر علیایی پیام تبریک دکتر هادیان رئیس دانشکده توانبخشی که به علت کسالت حضور نداشت را قرائت کرد.
متن تبریک به شرح زیر است:
به نام خدا
از قول من دانش آموختگی دوستان را تبریک و شاد باش بگویید، به آنها بگویید، شما راه یافته به جامعه از دروازه دانشگاه علوم پزشکی تهران هستید قدر خود و ارزش دانشگاه محبوبتان را که بهترین دانشگاه منطقه است بدانید و هرگاه مشغول به کار شدید، نمایشگر توان دانشگاه خود باشید. متاسفانه به دلیلی نتوانستم در خدمت شما باشم، سلام بر دانش آموختگان، سلام بر ره یافتگان دانشکده توانبخشی به جامعه و سپاس ویژه از دکتر گتمیری قائم مقام دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه که در جشن ما شرکت کردند. 

مراسم قرائت سوگندنامه
در بخش پایانی مراسم دکتر حسین باقری مدیر گروه فیزیوتراپی، ضمن تبریک به تمامی دانش‌آموختگان دانشکده، سوگندنامه توانبخشی را قرائت کرد.
بخش پایانی برنامه، اجرای موسیقی زنده توسط چند تن از دانشجویان دانشکده با پذیرایی شام و کیک بود که ساعت 22 به پایان رسید.

اسامی استاد و دانشجویان برتر دانشکده
دکتر قاسم محمدخانی استاد برتر
سارا فریدون نیا دکترای تخصصی رشته فیزیوتراپی
ویدا رحیمی دکترای رشته شنوایی شناسی
فریده کامران کارشناسی ارشد رشته گفتار درمانی
مریم امیری جهرمی کارشناسی ارشد شنوایی شناسی
مهناز بزاز یامچی کارشناسی ارشد فیزیوتراپی
آرزو احدی کارشناسی ارشد رشته کاردرمانی
پیمان زمانی دکترای تخصصی رشته گفتار درمانی
امیر دارابی کارشناسی رشته گفتار درمانی
آرزو معصومی کارشناسی رشته شنوایی شناسی
مهسا دست خوش کارشناسی رشته فیزیوتراپی
توضیح اینکه جشن با حمایت شرکت های توانبخشی و بدون هزینه کرد از محل اعتبارات دانشکده برگزار شد.

خبر: فریبا مقدم
عکس: داود فرامرزی، ایرج نعمتی و لیلا روستا

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد