کد خبر: ٨٩٤٢٥/ ١٣:٥٧ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1049
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
بازدید معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و شهردار منطقه 18 از پردیس بهداشت و سلامت دانشگاه و پروژه بیمارستان 250 تختخوابی کودکان حکیم
مهندس شاپور رستمی، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 با هدف همکاری در پیشرفت هرچه سریع تر پروژه های در حال احداث بیمارستان 250 تختخوابی کودکان حکیم و پردیس بهداشت و سلامت دانشگاه از این دوپروژه دیدن کردند.

 به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه دانشگاه، در  بازدید روز سه شنبه 11 تیر 98، مهندس بهزاد مکری، مدیر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی، دکتر اعتمادیان و امیر محمدی شهردار ناحیه 2 منطقه 18 تهران حضور داشتند.
در ابتدا بازدیدی از روند احداث ساختمان بیمارستان کودکان حکیم که با تلاش خانواده مطهری از خیرین عرصه سلامت در حال ساخت است، انجام شد.
در ادامه مهندس مکری ضمن قدردانی از حضور مهندس رستمی و سید محمد فیاض و تشکر ویژه از همکاری شهرداری منطقه 18 تهران، گزارشی از روند برنامه ریزی های انجام شده برای ایجاد پردیس سلامت دانشگاه در منطقه 18 با در نظر گرفتن یک بیمارستان 250 تختخوابی کودکان، یک بیمارستان 500 تختخوابی جنرال بزرگسالان، 3 باب دانشکده و پارک علم و فناوری ارائه کرد.
مهندس رستمی، از مسئولان دانشگاه و عوامل اجرایی ساخت پروژه ها  به منظور برنامه ریزی برای ایجاد چنین اقداماتی در منطقه 18 تهران، قدردانی کرد.
وی به تصریح در احداث هر چه سریع تر بیمارستان کودکان حکیم که گامی بزرگ در جهت ارتقای سطح بهداشت و درمان کشور و افزایش ارائه خدمات درمانی به اقشار کم بضاعت جامعه و همچنین ادامه ی پروژه های مربوطه پردیس سلامت تاکید کرد.
وی در ادامه، بازدهی هرچه زودتر ساخت و سازهای در حال انجام را کلید حل مشکلات و رونق در منطقه دانست.
توضیح اینکه در پایان، مهندس رستمی به شهردار منطقه 18 و عوامل شهرداری جهت همکاری لازم با خیرین و دانشگاه علوم پزشکی تهران برای انجام هرچه سریع تر پروژه ها تاکید کرد.
خبرنگارو عکاس: محمد پسندیده

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد