کد خبر: ٨٩٤٣٢/ ١٤:٤٤ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1471
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
فراخوان پذیرش اعضای هیات علمی برای تحصیل در دانشکده مجازی
دانشکده مجازی از اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به تعداد محدود در مقطع کارشناسی ارشد رشته های "یادگیری الکترونیکی" و "آموزش پزشکی" دانشجو می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، نظر به مصوبه شورای آموزشی دانشگاه و شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی برای توانمندسازی اعضای هیات علمی؛ دانشکده مجازی از اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به تعداد محدود در مقطع کارشناسی ارشد رشته های "یادگیری الکترونیکی" و "آموزش پزشکی" دانشجو می پذیرد. 
پذیرش از طریق مصاحبه علمی ساختارمند و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی در شهریور 98 و بدون نیاز به شرکت در آزمون کتبی با اولویت اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.
علاقمندان تاپایان وقت اداری 31 مرداد 98 فرصت دارند به صورت آنلاین از طریق لینک reg.tums.ac.ir مدارک خود را ارسال نموده و ثبت نام نمایند. مهلت ثبت نام تمدید نمی شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر، فراخوان پذیرش آموزش پزشکییادگیری الکترونیکی را مطالعه نمایید یا به سایت دانشکده مجازی etums.tums.ac.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن 88965909 تماس بگیرید.
خبرنگار: سیده کاملیا داودزاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد