کد خبر: ٨٩٧٠٨/ ١٨:٠٩ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 161
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
برگزاری جلسه بررسی طرح جامع بیمارستان فارابی
طرح جامع بیمارستان فارابی با حضور شهردار منطقه 11 تهران و مسئولان این بیمارستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، با توجه به ساخت مرکز آکادمیک این بیمارستان و نیاز به تسهیل دسترسی بیماران و مراجعه کنندگان به این مرکز و پارکینگ مناسب و همچنین تبدیل املاک مخروبه  واقع در ضلع شرقی این مرکز به فضای سبز، جلسه ای با هدف بررسی طرح جامع بیمارستان فارابی روز دوشنبه 17 تیرماه 1398 با حضور دکتر نصرالله آبادیان، شهردار منطقه 11 شهرداری تهران، دکتر سید حسین صدرالسادات، رییس بیمارستان فارابی و جمعی از مسئولان این بیمارستان و شهرداری برگزار شد.
در این جلسه دکتر آبادیان گزارشی از وضعیت مالکیت املاک ضلع شرقی این بیمارستان واقع در خیابان کارگر جنوبی، ارائه و ابراز امیدواری کرد که شهرداری منطقه 11 بتواند با بررسی وضعیت این املاک و با هماهنگی بنیاد مستضعفان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، این املاک را برای ایجاد فضای سبز در حد فاصل بین بیمارستان و خیابان کارگر جنوبی در اختیار بیمارستان فارابی قرار دهد
وی همچنین از هماهنگی های انجام شده میان شهرداری منطقه 11 و شرکت مهندسین مشاور شارستان در ارتباط با تخریب املاک ضلع شرقی بیمارستان فارابی که در مالکیت شهرداری است، خبر داد و افزود پس از تخریب این املاک، حفاظ های شیشه ای در این محل نصب خواهد شد.
در ادامه دکتر صدرالسادات نیز توضیحاتی درباره پیگیری های انجام شده برای دریافت سند مالکیت بیمارستان فارابی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران ارائه داد. 
در پایان این جلسه مقرر شد تا اقدامات لازم توسط شرکت مهندسین مشاور شارستان برای تهیه نقشه سه بعدی از طرح جامع بیمارستان فارابی صورت گیرد.
در این جلسه دکتر محمدرضا اکبری، مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه ، دکتر حسن هاشمی و دکتر محمود جباروند، اعضای هیئت علمی گروه چشم پزشکی بیمارستان فارابی، دکتر مهدی صنعت کار، معاون اجرایی بیمارستان فارابی و مهندس سینا احمدی، مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور شارستان نیز حضور داشتند.

خبر و عکس: قاضی میرسعید

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد