کد خبر: ٨٩٧٠٩/ ٠٨:١٦ - پنج شنبه ٢٠ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 168
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
بررسی وضعیت نیروی انسانی اتاق های عمل در جلسه هیئت رئیسه بیمارستان فارابی
هشتمین جلسه هیئت رئیسه بیمارستان فارابی در سال 98 به منظور بررسی وضعیت نیروی انسانی اتاق های عمل این بیمارستان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، هشتمین جلسه هیئت رئیسه این مرکز در سال جاری روز چهارشنبه 19 تیرماه 1398 با حضور دکتر سید حسین صدرالسادات، رئیس بیمارستان، دکتر محمدرضا اکبری، مدیرگروه چشم پزشکی دانشگاه، معاونان درمان، اجرایی، آموزشی، مدیر و مدیر پرستاری بیمارستان برگزار شد.
این جلسه به ساماندهی وضعیت نیروی انسانی اتاق های عمل بیمارستان اختصاص داشت. پس از گزارش دکتر آرش میرمحمد صادقی، معاون درمان بیمارستان در مورد وضعیت موجود نیروی انسانی اتاق های عمل و مشکل های مربوط، دکتر مهدی صنعتکار، معاون اجرایی و شادی رضایی، مدیر پرستاری بیمارستان نیز اقدام های  انجام شده در سال های اخیر را شرح داده و دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.
در پایان جلسه دکتر صدرالسادات با تاکید بر لزوم ساماندهی وضعیت نیروی انسانی اتاق های  عمل بیمارستان  گفت: با توجه به شرایط و کمبودهای موجود و لزوم خدمت رسانی به موقع ، باید مشکلات و پیشنهادها بررسی و برنامه عملیانی مناسب برای اصلاح وضعیت طراحی شود. این موضوع باید در کمیته ای تخصصی در اسرع وقت بررسی و اقدام های اصلاحی لازم طراحی و اجرا شود. 
خبر و عکس: سید عباس قاضی میرسعید
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد