کد خبر: ٩٠٧٤٧/ ١٢:٠٨ - چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 396
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
برگزاری کارگاه بیان تصویری داده‌های آماری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور/ تأکید بر مصورسازی داده‌ها و اطلاعات برای برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری و سنجش سیاست‌ها
نخستین کارگاه بیان تصویری داده‌های آماری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور باهدف «تبادل تجربیات و انتقال درست دانسته‌ها به علاقه‌مندان» برگزار شد.

گالری عکس 
در این کارگاه که به همت مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران 15 مرداد 98 در سالن جی 6 سازمان مرکزی برگزار شد؛ دکتر علیرضا زرین آرا معاون بخش آمار مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: دانشگاه این توانایی و پتانسیل را در کل کشور دارد که چنین کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی را با هزینه کم برای همکاران دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار کند.
وی افزود: خوشبختانه نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و افرادی که در کارگاه حضور داشتند این را تائید کردند که کارگاه از اهمیت و کارایی خوبی برخوردار بود.
دکتر زرین آرا با اشاره به هدف اصلی کارگاه، تصریح کرد: این کارگاه باهدف تبادل تجربیات و انتقال دانسته‌ها به علاقه‌مندان برگزار شد و امید داریم اطلاعات پایه‌ای و مناسبی را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده باشیم.
وی یادآور شد: انتقال درست داده‌ها، اطلاعات و دانش، تبادل تجربیات به‌صورت روان و منطقی، شناسایی درست داده‌ها، نرم‌افزارها، واژه‌ها و ... ازجمله مواردی بود که در این کارگاه موردبحث قرار گرفته است.
معاون بخش آمار مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: با توجه به اینکه یک دوره این کارگاه را به‌صورت درون‌سازمانی برای همکاران برگزار کرده بودیم و این دومین کارگاه در همین راستا بود خوشحالیم توانستیم دانشی که مدنظر داشتیم را به‌صورت عملی و درست انتقال دهیم، امید است که این فرآیند برای همه مفید واقع شود.
توضیح اینکه؛ این کارگاه برای شرکت‌کنندگان امتیاز آموزش ضمن خدمت از سوی وزارت بهداشت را دارد.
خبرنگار: الهام علی
عکاس: جمشید ربیعی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/05/16 16:10
0
0
اتفاق میمونی است به فال نیک میگیریم. اطلاع رسانی ان کمک می کند که همکاران بیشتری در دوره های بعدی حضور پیدا کنند.
کاربر مهمان
1398/05/16 16:8
0
0
ان شاالله این دوره های آموزشی تداوم پیدا کند.تشکر
کاربر مهمان
1398/05/16 16:5
0
0
سلام.خبر عالی
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد