کد خبر: ٩١٠٦٨/ ١٥:١٦ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 25
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
برگزاری جلسه طراحی و پیاده سازی نظرسنجی الکترونیک در بیمارستان فارابی
در راستای الکترونیک کرد فرآیندها در بیمارستان فارابی جلسه طراحی و پیاده سازی نظرسنجی الکترونیک در این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، به منظور هم اندیشی در مورد طراحی و پیاده سازی نظرسنجی الکترونیک، جلسه ای روز دوشنبه 28 مرداد 1398 با حضور سعید مرادی، مدیر بیمارستان برگزار شد.
این جلسه در راستای مصوبات جلسه روز قبل برای الکترونیک کردن فرآیندها تشکیل شد و در آن درباره انجام الکترونیک تمامی نظرسنجی های بیمارستان(نظرسنجی تغذیه، نظرسنجی بیمار و همراه، نظرسنجی کارکنان و...) بحث و تیادل نظر شد. به دنبال ابلاغ «دستورالعمل اجرائی بودجه و انضباط مالی دانشگاه در سال 98» به واحدهای تابعه و در راستای اجرائی کردن مفاد بند 5 آن، جلسه ای با حضور سعید مرادی، مدیر بیمارستان فارابی برگزار شد و در آن قابلیت فرآیندهای جاری بیمارستان برای الکترونیک شدن در بستر سامانه دیدگاه 5، میز خدمت الکترونیک و وب سایت بیمارستان را دارند بررسی شدند. 
توضیح اینکه بر اساس بند 5 «دستورالعمل اجرائی بودجه و انضباط مالی دانشگاه در سال 98» و با هدف کاهش هزینه های غیر ضروری و مدیریت بهینه منابع، سه فرآیند جاری بیمارستان در سال 98 به صورت الکترونیک در بستر سامانه دیدگاه 5، میز خدمت الکترونیک و وب سایت بیمارستان انجام خواهد شد.  
خبرنگار و عکاس: حمیده امیدوار
انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد