کد خبر: ٩١٧١٤/ ١٦:٤٨ - سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 210
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
قهرمانی تیم بدمینتون دانشگاه در المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور
در چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، تیم بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی تهران با یک مدال طلا و یک نقره در بخش انفرادی و مدال طلای تیمی، توانست به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در رقابت های بدمینتون چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که از روز دوشنبه 4 شهریور 98 و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد، دانشجویان ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی تهران توانستند عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کنند.
تیم بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی تهران متشکل از درنا نصیری (دانشجوی رشته پزشکی)، زهرا رضوانی بروجنی (دانشجوی رشته گفتار درمانی)، شادی بلیغی (دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی) و افسانه پورملامیرزا (دانشجوی ارشد پرستاری)، با مربیگری شیرین نوری و سرپرستی آمنه نیکویی در این دوره از مسابقات حضور داشت.
خبرنگار: نیلوفر کلانتری

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/06/13 19:59
0
0
با سلام و احترام متن خبر در كادر طوسي صحيح نميباشد،تيم بدمينتون در كنار كسب مقام اول تيمي دو مقام انفرادي نيز كسب كرد. افسانه پورملاميرزا
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#