کد خبر: ٩١٨١٥/ ١٢:١٦ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 124
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
برگزاری جلسه آموزشی سبک زندگی سالم در میان‌سالی در شبکه بهداشت شهرری
جلسه آموزشی سبک زندگی سالم در میان‌سالی برای پزشکان شبکه بهداشت شهرری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، جلسه آموزشی سبک زندگی سالم در میان‌سالی با حضور پزشکان شاغل در مراکز سلامت جامعه شبکه شهرری دوازدهم و سبز دهم شهریورماه برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی دوروزه دکتر میترا گودرزی پزشک شبکه برای همکاران خود در مورد سبک زندگی سالم در میان‌سالی و اهمیت توجه ویژه به این گروه سنی صحبت کرد.
در این جلسه در مورد اهمیت تحرک بدنی و ورزش‌های مناسب در این گروه سنی صحبت شد.
خبر: سعیده شریفی
عکس: بهناز یعقوبی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/06/21 11:4
0
0
با سلام واحترام با تشکراز همه کسانیکه در این کارگاه زحمت کشیده اند در مورد سبک زندگی سالم در میانسالی وبا توجه به تحرک بدنی باید گفت که پیامبراکرم سفارش کرده که به فرزندان خود شنا کردن وتیر اندازی واسب سواری را اموزش دهید واین مسئله نشان میدهد که تحرک بدنی نه تنها برای میانسالی بلکه از کودکی به این امر توجه وسفارش شده ودر این باره حضرت علی میفرمایند که سلامتی بزرگترین نعمت هاست .پس ما باید قدر سلامتی را قبل از اینکه از دست بدهیم بدانیم البته هم سلامت جسم وهم سلامت روح که در سبک زندگی اسلامی زیاد به ان تاکید شده است. به امید توفیق هر چه بیشتر شما. ومن الله التوفیق
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#