کد خبر: ٩١٨٩٣/ ١٠:١١ - چهارشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 156
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت ارتقا رتبه علمی دکتر پژمان پورفخر، متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه بیمارستان سینا
دکتر عباسعلی کریمی، با ارسال تقدیرنامه ای ارتقا مرتبه علمی دکتر پژمان پورفخر را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، با ارسال تقدیرنامه ای ارتقا مرتبه علمی دکتر پژمان پورفخر، دانشیار گروه آموزشی بیهوشی دانشکده پزشکی را تبریک گفت. متن تقدیرنامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر پژمان پورفخر  
دانشیار محترم گروه آموزشی بیهوشی دانشکده پزشکی- بیمارستان سینا

با سلام و احترام؛

نظر به اینکه جنابعالی در سایه تلاش خویش و با عنایت به ارزیابی انجام شده از سوی هیئت ممیزه دانشگاه در جلسه مورخ 1398/05/23 به مرتبه علمی دانشیاری ارتقا یافته اید، بدین وسیله این ارتقا شایسته را شادباش گفته و موفقیت جنابعالی را در دستیابی به مراتب علمی بالاتر و نیز بهره مندی از آن در راه نیل به آرمان های دانشگاه و میهن اسلامی از خداوند سبحان مسئلت می نمایم. امید است به حول و قوه الهی و همت والای متخصصان و محققان متعهد، همواره شاهد اعتلای امر آموزش و پژوهش، بهداشت و درمان میهن عزیزمان باشیم.

دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/06/20 19:25
0
0
خبر یک چیزی کم داره. خیلی از اساتید از دانشکده ها و بیمارستانهای مختلف ارتقا رتبه پیدا کردند، فکر میکنم اگر پیام تبریک هست، باید برای تمام عزیزان رو میگذاشتید، یا اگر این تبریک به دلیل موفقیت دیگری هست، خبر رو واضح تر می نوشتید تا ما هم متوجه شویم.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#