کد خبر: ٩١٩٣٥/ ١٥:١٦ - شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1159
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه از مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی بازدید کرد
دکتر محمدعلی صحرائیان، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه از بخش‌های مختلف مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه بازدید کرد.

گالری عکس
دکتر صحرائیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه روز شنبه 23 شهریورماه 98 با حضور دکتر امیرعلی حمیدیه، رئیس مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه، دکتر محمدرضا منظم اسماعیل پور، ­­سرپرست مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه­ و دکتر غلامرضا حسن پور، مدیر امور عمومی معاونت تحقیقات و فناوری از بخش‌های مختلف مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران دیدن کرد.
وی در حاشیه این بازدید گفت: بازدید بسیار خوبی بود و نشستی با دوستان و شرکت‌های دانش‌بنیانی که در مرز فناوری و دانش حرکت می‌کنند و در مرکز جامع پزشکی بازساختی و سلول درمانی مستقر شدند برگزار کردیم.
دکتر صحرائیان ادامه داد: قریب به 15 شرکت دانش‌بنیان در این مرکز مستقر شدند و در مرز دانش در حال فعالیت هستند و محصولات استراتژیک ازجمله کارتی سل تراپی، سلول درمانی، چسب‌های زخم پوش و داروهای مبتنی بر فناوری سلول های بنیادی تولید می‌کنند که هرکدام از آن‌ها برای درمان در آینده بسیار لازم و ضروری است.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه گفت: بسیار خرسندم که این مرکز راه‌اندازی شده و امروز از پروژه اتاق تمیز بازدید کردیم که ساخت پروژه ازنظر ساختاری به بالای 50 درصد رسیده و امیدواریم به‌زودی شاهد افتتاح آن باشیم.
دکتر صحرائیان افزود: امروز از طریق اسکایپ با دانشجویانی که از طرف دانشگاه علوم پزشکی تهران برای آموزش دیدن به دانشگاه اراسموس هلند فرستاده شدند صحبتی خواهیم داشت و گزارش پیشرفت آن‌ها را خواهیم دید.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در پایان اضافه کرد: همه تلاش‌ها نشان می‌دهد باوجود تحریم‌ها کشور پویایی خودش را طی می‌کند و بیش از هر چیزی مدیون نیروی انسانی پرتلاش، باهوش و باپشتکار هستیم که باوجود مشکلات متعددی که وجود دارد خسته نشدند و کارشان را پیش می‌برند و این جای خوشحالی دارد.
خبرنگار: نسیم اخگر
عکاس: جمشید ربیعی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#