کد خبر: ٩١٩٧٥/ ١١:٤٤ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 4424
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
آغاز ثبت نام دانشجویان ورودی جدید متقاضی خوابگاه های دانشجویی در نیمسال اول تحصیلی 99-1398
ثبت نام دانشجویان ورودی جدید متقاضی خوابگاه های دانشجویی (مقاطع عمومی) در نیمسال اول تحصیلی از روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، ثبت نام دانشجویان ورودی جدید در نیمسال اول تحصیلی 99-1398 و متقاضی خوابگاه های دانشجویی (مقاطع عمومی) از روز دوشنبه 25 شهریور 98 آغاز خواهد شد.
دانشجویان نیمسال اول غیر بومی (ساکن شهرستانهای غیر از استان البرز و تهران) می توانند پس از پایان ثبت نام آموزشی و با دریافت شماره دانشجویی به سامانه اسکان دانشجویان به نشانی http://eskan.tums.ac.ir مراجعه و درخواست تقاضای اسکان خود را ارسال کنند.
بدیهی است ثبت نام فقط به منزله درخواست خوابگاه است و مدیریت امور خوابگاه ها طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاه های دانشجویی، پس از بررسی فرم تقاضانامه نسبت به اسکان دانشجویان بر اساس مقطع، دانشکده و امکانات موجود در خوابگاه های دانشجویی اقدام خواهد کرد.
دانشجویان می توانند تقاضانامه اسکان را حداکثر تا 15 مهرماه در سامانه اسکان ثبت کنند و در غیر اینصورت پس از آن امکان ارسال تقاضانامه وجود ندارد و مطابق آیین نامه حداقل یک نیمسال تحصیلی به ایشان خوابگاه واگذار نمی شود.
همچنین، دانشجویان می توانند بمنظور پیگیری درخواست خود، 72 ساعت بعد از ثبت نام به سایت اسکان (قسمت سابقه سکونت) مراجعه و از وضعیت اسکان خود مطلع و به خوابگاه اختصاص یافته مراجعه کنند.
خبرنگار: وجه اله دوستی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/06/26 2:33
0
0
ثبت نام اينترنتي و اطلاع رساني ضعيف است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#