کد خبر: ٩١٩٧٦/ ١١:٥٩ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 100
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
برگزاری جلسه کمیته برون بخشی واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان با ادارات شهرستان اسلامشهر در خصوص مناسبت های بهداشتی 
واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در راستای هماهنگی مناسبت های بهداشتی فصل پاییز با ادارات شهرستان جلسه هماهنگی تشکیل داد. 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه شنبه ۲۲ شهریور ۹۸ با حضور دکتر عباس امیراحمدی، معاون شبکه، نماینده فرمانداری، نمایندگانی از ادارات شهرستان و کارشناس مسئول واحد سلامت خانواده و کارشناسان برنامه‌های سالمندان، میان‌سالان و تغذیه در سالن اجتماعات شبکه برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر امیر احمدی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین و خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه در خصوص اهداف جلسه، برنامه‌های جاری و عملکرد شبکه توضیحاتی ارائه کرد و خواستار هم‌اندیشی و همکاری ادارات در برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های فوق‌الذکر شد.
در ادامه دکتر بهناز قره خانی و کارشناسان برنامه‌های سالمندان، میان‌سالان و تغذیه به تفکیک شرح فعالیت‌های در نظر گرفته‌شده در سطح شهرستان متناسب با برنامه‌ها و انتظارات لازم در خصوص هماهنگی و همکاری ادارات شهرستان را در هر زمینه مطرح کردند و نمایندگان ادارات با در نظر داشتن ظرفیت‌های موجود و با نظر مساعد نماینده فرمانداری اعلام همکاری کرده و مقرر شد در راستای برنامه‌های هفته جهانی سالمند –روز جهانی غذا و تخم مرغ – هفته سلامت زنان و فراخوان برنامه میان‌سالان پیشنهادات خود را به شبکه اعلام کنند تا همسو با اهداف وزارت بهداشت فعالیت‌ها و برنامه‌ها گام‌های مؤثری با مشارکت همه‌جانبه سازمان‌های بین بخشی برداشته شود. 
 
خبر: زینب ایمانی
عکس: یونس بیاتی
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#