کد خبر: ٩١٩٧٩/ ١٢:٣٩ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 811
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری, گروه خبری RSS
بازدید مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری از پایگاه بهداشت مراقبت مرزی فرودگاه امام خمینی (ره)
مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری با حضور در پایگاه بهداشت مراقبت مرزی، از نزدیک فعالیت‌های این واحد را ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری چهارشنبه 20 شهریورم 98 با حضور در پایگاه بهداشت مراقبت مرزی واقع در فرودگاه امام خمینی (ره) از نزدیک در جریان فعالیت‌های کارکنان قرار گرفتند.
در این بازدید، نسرین سبزه خواه مسئول پایگاه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در ایام حج ارائه کرد.
سبزه خواه با اشاره به تعداد زیاد پروازهای حج در مدتی کوتاه گفت: کارشناسان پایگاه در ایام حج از زمان شروع اولین پرواز خروجی تا رسیدن آخرین پرواز ورودی به‌صورت شبانه‌روز مشغول فعالیت بودند تا بتوانند بهترین خدمات را به هم‌وطنان ارائه دهند.
در ادامه دکتر تاجیک ضمن قدردانی از زحمات همکاران، پایگاه بهداشت مراقبت مرزی را یک مرکز بسیار مهم در کنترل بیماری‌ها و تأمین سلامت مسافران و مردم داخل کشور دانست و ابراز امیدواری کرد تا همکاران با دقت و پشتکار به فعالیت خود ادامه دهند.
در حاشیه این بازدید مدیر شبکه شهرری با مسئول ترمینال فرودگاه امام خمینی دیدار کرد. در این نشست در خصوص تعامل بیشتر باهدف توسعه فعالیت‌های بهداشتی در فرودگاه بحث و تبادل‌نظر شد.
خبر: سعیده شریفی
عکس: محمد حسین رحمانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#