کد خبر: ٩٢٠٢١/ ١٣:٠٦ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 134
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي
برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشکده پیراپزشکی
جلسه شورای فرهنگی دانشکده پیراپزشکی با هدف بررسی برنامه های آغاز سال تحصیلی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، جلسه شورای فرهنگی با حضور دکتر وحید چنگیزی رئیس دانشکده، دکتر یوسف عرفانی معاون دانشجویی فرهنگی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین خان محمدیان نماینده دفتر مقام معظم رهبری، نمایندگان تشکل‌های دانشجویی بسیج، شورای صنفی، مرکز پژوهش‌های دانشجویی منتورینگ، ورزش، کانون مهدویت، نازی براتی کارشناس امور دانشجویی فرهنگی، اکرم مولایی زاده، رئیس امور اداری و الهام حق‌شناس سرپرست روابط عمومی یکشنبه 24 شهریور 98 در سالن اجتماعات برگزار شد.
در این جلسه دکتر چنگیزی گفت: بزرگ‌ترین سرمایه هر کشور، نیروی انسانی آن است و دانشجوها سرمایه دانشکده محسوب می‌شوند، سرمایه‌ای که به‌طور مستمر در حال رشد و شکوفایی است. سرمایه اصلی ما نفت نیست، بلکه جوانان ما هستند. پتانسیل عظیمی در دانشجویان و اعضای هیات علمی وجود دارد که می‌توانیم از آن برای تولید ثروت استفاده کنیم و زمان را نباید از دست داد. سال تحصیلی جدید را با این عنوان که ما باید دانش خود را به ثروت تبدیل کنیم آغاز خواهیم کرد.
وی افزود: در دانشکده محدودیت‌های بسیاری مخصوصاً ازنظر فضای فیزیکی وجود دارد و بااین‌وجود اقدامات بسیاری صورت گرفته است ازجمله راه‌اندازی کافه سلامت که بستر مناسبی را برای تبدیل علم و دانش به ثروت فراهم کرده است و دانشجویان باید از این فرصت استفاده کنند.
در این جلسه در خصوص آغاز سال تحصیلی دانشجویان و ثبت دانشجویان ورودی جدید، نصب بوردهای تشکل‌های دانشجویی بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.
عکس و خبر: الهام حق شناس

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#