کد خبر: ٩٢٠٤٤/ ١٢:٥٨ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 97
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
معاون آموزشی بیمارستان سینا از برگزاری کارگاه دستیاران جدید در مهر ماه خبر داد
دکتر شاهرخ کربلایی صالح، معاون آموزشی بیمارستان سینا در گفتگویی برگزاری جشنواره آموزشی در مهرماه را مشروط به اعلام اسامی دستیاران برتر توسط دانشکده پزشکی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ دکتر شاهرخ کربلایی صالح، معاون آموزشی این مرکز در آستانه سال تحصیلی جدید از برگزاری کارگاه دستیاران جدید الورود در مهر ماه سال جاری خبر داد.
دکتر کربلایی صالح در گفتگو با روابط عمومی این بیمارستان بیان داشت: امسال نیز مانند سال های گذشته کارگاه دستیاران جدیدالورود برای آشنایی این عزیزان با محیط بیمارستان در دو روز برگزار می شود و روز های نهم و دهم مهر ماه برای این امر در نظر گرفته شده است.
وی در ادامه افزود: در این کارگاه سعی می شود به معرفی بیمارستان، بخش های بالینی و مرکز توسعه پژوهش و مراکز تحقیقاتی  و سیستم HICپرداخته شود.
و همچنین مباحثی همچون تعهد حرفه ای، روش صحیح پرونده نویسی، رضایت نامه و برائت نامه، انجام صحیح مشاوره های درمانی و مشاورهای پزشکی قانونی و گواهی فوت و اورژانس و بسیاری موارد دیگر در این دو روز  آموزش داده خواهد شد که برای دستیاران سال اول در طول سال تحصیلی بسیار مفید واقع می شود.
معاون آموزشی بیمارستان سینا همچنین در خصوص برگزاری جشنواره آموزشی بیان داشت: این جشنواره یکی از جشنواره هایی است که سالیان سال در بیمارستان سینا برگزار می شود و به نوعی خاطره ساز یی برای دستیارانی است که چندین سال در این مرکز مشغول تحصیل بودند و اینک این دوران را پشت سر می گذارند و فارغ التحصیل می شوند که امسال نیز همچون سال های گذشته سیاست های بیمارستان در راستای اجرای این جشنواره قرار دارد البته مشروط به اینکه دانشکده پزشکی تا دهم مهرماه اسامی دستیاران برتر را اعلام کند در غیر این صورت زمان برگزاری جشنواره به زمان دیگری انتقال داد خواهد شد که ان شاء الله متعاقبا اعلام می شود.

خبر: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#