کد خبر: ٩٢٠٤٧/ ١٣:٣١ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 922
چاپ
ارسال به دوست
مرکز قلب تهران, گروه خبری RSS
بازدید رئیس دانشگاه بصره از مرکز قلب تهران
دکتر سعد شاهن حمدی رئیس دانشگاه بصره و هیئت همراه از مرکز قلب تهران دیدن کردند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز قلب تهران روز یکشنبه 24 شهریور 98 یک هیئت از دانشگاه بصره از مرکز قلب تهران دیدن و با مسئولان بیمارستان گفتگو کردند.
در این نشست پس از نمایش کلیپ معرفی مرکز قلب تهران، دکتر علیرضا حاجی قاسمی مدیر مرکز  به معرفی امکانات مرکز و ظرفیت های بیمارستان پرداخت.
در ادامه دکتر شفیعی با بیان توانمندی های علمی و پژوهشی مرکز قلب تهران به ارائه گزارشی از پژوهشکده قلب و عروق و مراکز تحقیقاتی وابسته و همچنین طرح کوهورت تهران پرداخت.
پروفسور شاهد حمدی رئیس دانشگاه بصره و سرپرست هیئت عراقی، خواستار همکاریهای بیشتر با مرکز قلب تهران به ویژه در زمینه بازآموزی متخصصان عراقی و اعزام بیماران عراق به این مرکز بزرگ درمانی شد.
در پایان هیئت عراقی از کت لب مرکز قلب تهران بازدید بعمل آورد و دکتر مجتبی سالاری فر رئیس بخش کت لب و دکتر علی واشقانی فراهانی به معرفی بخش کت لب بیمارستان و امکانات آن پرداختند.
در این دیدار پروفسور خلیل اسماعیل رئیس کالج پزشکی دانشگاه بصره، پروفسور مازین هواز عضو کالج پزشکی و پروفسور محمد حماز عباس بیوتکنولوژیست مهندسی پزشکی، رئیس دانشگاه بصره را همراهی می کردند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#