کد خبر: ٩٢١٠٩/ ١٣:٥٢ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 66
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
برگزاری همایش پیاده‌روی سالمندان در پارک فدک شهرستان اسلامشهر
کارشناس برنامه سالمندان شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، بر مصرف مایعات و نقش آن در کاهش مشکلات یبوست در سالمندان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، واحد سلامت خانواده شبکه در راستای برنامه‌های سالمندان، اقدام به برگزاری همایش پیاده‌روی با حضور سالمندان در پارک فدک موسی‌آباد کرد. 
فاطمه قلی نژاد، کارشناس برنامه سالمندان شبکه در این همایش که دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸ برگزار شد در خصوص عوارض استرس و نگرانی در بروز مشکلات در سالمندی مطالبی ارائه کرد.
وی ضمن تأکید بر مصرف روزانه حداقل 8 لیوان مایعات و نقش آن در کاهش مشکلات یبوست توصیه و در ادامه بر اهمیت ایجاد ایمنی لازم در حمام و راه‌پله‌ها در پیشگیری از سقوط سالمندان تأکید کرد.
در پایان ضمن انجام حرکات نرمشی و پیاده‌روی، تراکت‌های آموزشی ما پیام‌های بهداشتی با محوریت سلامت سالمندان مانند " سالمندان را ایمن کنیم محیط حمام و راه پله‌ها را با ایجاد حفاظ برای سالمندان ایمن کنیم. "، " کم‌آبی یکی از مشکلات دوران سالمندی، از امروز بیشتر مایعات بنوشیم " و " من می‌توانم استرس و نگرانی را از خود دور کنم. " توزیع شد.

خبر: زینب ایمانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#