کد خبر: ٩٢١١١/ ١٣:٥٧ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 107
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
برگزاری جلسه فصلی واحد آموزش و ارتقای سلامت در شهرستان اسلامشهر
واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، جلسه فصل تابستان  ۹۸ را با حضور سرپرستان پایگاه‌های سلامت و کارشناسان ناظر مراکز خدمات جامع سلامت برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه جلسه فصلی واحد را سه‌شنبه ۲۶ شهریور۹۸ برگزار کرد.
در این جلسه با توجه به اهمیت اجرای صحیح برنامه خود مراقبتی فردی  و ارتقاء شاخص برنامه، ابتدا نحوه جذب سفیران خانوار، ثبت در سامانه سیب، استخراج آمار و همچنین سفیران جوان به تفضیل شرح داده شد. سپس بر نحوه اجرای صحیح کمپین‌ها و مناسبت‌های بهداشتی با پیش رو داشتن مناسبت‌های فصل پاییز و خصوصاً مهرماه تأکید و در ادامه در خصوص برگزاری جلسات آموزش گروهی بر اساس بسته‌های خود مراقبتی، تنظیم  و ارسال گزارشات آنها  نکاتی بیان شد.
با توجه به‌پیش رو داشتن شروع سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به نکاتی در راستای نظارت صحیح اجرای برنامه سفیران دانش‌آموزی در مدارس اشاره شد و برای ارتقاء شاخص خود مراقبتی سازمانی با اولویت اجرای صحیح برنامه و جلب مشارکت مدارس و سازمان های تحت پوشش مجدد توضیحاتی داده شد. 

خبر: زینب ایمانی

عکس: یونس بیاتی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#