کد خبر: ٩٢١٣٦/ ١٥:١٣ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 383
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS
جلسه کارگروه تخصص بهداشت، سلامت و بیولوژیک استان تهران در معاونت بهداشت برگزار شد
دومین جلسه کارگروه تخصص بهداشت، سلامت و بیولوژیک استان تهران در معاونت بهداشت برگزار شد.

گالری تصویری

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، دومین جلسه کارگروه تخصص بهداشت، سلامت و بیولوژیک استان تهران روز چهارشنبه 27 شهریور 98 در سالن اجتماعات معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
دکتر علی‌رضا صدرایی معاون اجرایی معاونت بهداشت، ضمن پیگیری دستور جلسه قبلی به آنفلوانزای پرندگان، خطر تلفیق ویروس پرندگان و ویروس انسانی و لزوم تدوین پروتکل بین بخشی برای آموزش و آگاهی مردم و اقدامات سریع برای مهار به‌موقع این بیماری، سلامت آب، لزوم رصد سلامت آب از مخازن، شبکه‌های توزیع و بیوتروریسم در این حوزه و  برگزاری هفته پدافند غیرعامل در آبان ماه سال جاری و بحث به اشتراک‌گذاری اقدامات تدارک دیده‌شده توسط ارگان‌های ذی‌ربط اشاره کرد.
در پایان مهندس کریمی، دبیر کارگروه بهداشت، سلامت و بیولوژیک استان تهران و سرپرست گروه تخصصی سلامت محیط و کار معاونت بهداشت، مباحث طرح‌شده و مصوب شده جلسه پیشین و لزوم تشریح سامانه آنفلوانزای پرندگان وزارت بهداشت را عنوان کرد و در خصوص چالش‌های بهداشت آب و امنیت آب شرب و همچنین لزوم تشکیل کارگروه تخصصی درزمینه آب شرب شهر تهران توضیحاتی داد و همچنین از نمایندگان سازمان‌های ذی‌ربط درخواست شد تا نقطه نظرات و پیشنهادت خود را نسبت به دستور جلسه ارائه کنند.
 در این جلسه نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، سازمان دامپزشکی، اداره کل انتقال خون استان تهران، فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران، اداره کل بیمه سلامت استان تهران و معاونت حراست گمرک تهران بزرگ شرکت داشتند.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#