کد خبر: ٩٢١٣٩/ ١٥:١٨ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 658
چاپ
ارسال به دوست
دفتر ارتباط با دانش آموختگان, گروه خبری RSS
جلسه شهریور ماه رابطین دفاتر دانش آموختگان دانشکده ها و بیمارستانها برگزار شد
نشست رابطین دفاتر دانش آموختگان دانشگاه، با دستور جلسه برنامه های آغار سال تحصیلی و سمینار تعهد حرفه ای در اسفند سال 98 برگزار شد.

گالری عکس

در  این جلسه که سه شنبه 26 شهریور 98 در سالن شورای دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه برگزار شد، ابتدا دکتر بهادری رئیس دفتر دانش آموختگان گفت: امیدوارم در سال تحصیلی جدید اقدامات و برنامه های جدی برای هر یک از دانشکده ها و بیمارستانها انجام گیرد.
وی افزود: جشن های فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که پیش از این به صورت یکپارچه برگزار می شد، امسال به صورت دانشکده ای و به همت مسئولین دفتر ارتباط با دانش آموختگان و حمایت و پشتیبانی روسای دانشکده ها برگزار شد و شواهد نیز حکایت از رضایت دانشجویان و مسئولین دانشکده ها را داشت که جا دارد از همه دست اندرکاران آن تشکر و قدر دانی گردد. 
دکتر بهادری ادامه داد: من با قاطعیت می گویم که خدمت در نظام سلامت تنها محدود به پزشک نیست و خدمات پزشکی نیز تنها توسط یک نفره ارایه نمی شود. پزشکی از یک تیم تشکیل می شود. با توجه به تغییر بیماری های هزاره سوم منجمله مشکلات سالمندی، مشکلات مربوط به تشعشعات اتمی که منجر به افزایش بیماری سرطان شده و... درمان ها باید به صورت تیمی انجام گیرد و ما باید در پزشکی هزاره سوم پیشرو شویم.
وی برگزاری جشن یکپارچه در دانشگاه را موجب آشنایی دانشجویان رشته های مختلف با یکدیگر دانست که در آینده کاری موجب خواهد شد تبادلات علمی و کارهای تیمی یکپارچه ای صورت پذیرد.
سپس دکتر سید احمدیان دبیر دفتر گفت: استاد بهادری همیشه تاکید دارند که دانشگاه علوم پزشکی تهران تربیت کننده نیروی مولد خدمت سلامت است و اینکه به صورت یکپارچه 1300 نفر نیروی پزشک عمومی و متخصص مولد خدمت از دانشگاهی فارغ التحصیل می شوند مایه افتخار کشور است .
وی ضمن قدردانی از برگزار کنندگان جشن های فارغ التحصیلی در دانشکده ها ، به دستور جلسه این نشست اشاره ای کرد و گفت: استاد بهادری همیشه بر آشنایی دانشجویان از همان ابتدای ورود به دانشگاه با دفتر دانش اموختگان تاکید دارند تا ایجاد ارتباط موجب گسترش تعاملات بین رشته ای شود.
دکتر سید احمدیان تصریح کرد: هر سال در برنامه آغاز سال تحصیلی استاد بهادری در مورد فعالیت های دفتر دانش آموختگان سخنانی ایراد می کنند و با توضیحاتی که در مورد این دفتر ارائه می دهند موجبات آشنایی دانشجویان جدید را با این دفتر فراهم می کنند.
وی با اشاره به برگزاری سمینار تعهد حرفه ای در اسفند ماه سال جاری اظهار کرد: امسال در سمینار تعهد حرفه ای با برپایی کارگاه های تخصصی توسط دانشکده ها قصد گسترش و توسعه آن را داریم.
دکتر سید احمدیان همچنین بر ارتباط قوی فارغ التحصیلان با دانشگاه و نیز حمایت دانشگاه از آنها تاکید کرد.
در ادامه هر یک از نمایندگان در خصوص صورت جلسه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند و توضیحاتی در مورد برپایی جشن فارغ التحصیلی در دانشکده های خود ارائه دادند.
سپس دکتر گتمیری قائم مقام دفتر دانش آموختگان، خاطر نشان کرد: چهارمین سمینار تعهد حرفه ای  امسال نیز در اسفندماه برپا خواهد شد و کمیته های اجرایی و تخصصی آن به زودی تشکیل می شود.
وی ادامه داد:  در این سمینار 4 یا 5 کارگاه تعهد حرفه ای برگزار خواهد شد که سخنرانان آن باید از نظر محتوای سخن غنی باشند. هر دانشکده ای در خصوص برپایی کارگاه و تامین هیات علمی برای این سمینار با دفتر دانش آموختگان هماهنگ باشند تا ما تدوین کننده این پازل باشیم .
دکتر زاهدی مدیر دفتر ارتباط با دانش آموختگان نیز گفت: سمینار تعهد حرفه ای به یک جشنواره ختم نمی شود بلکه تجلیل و تقدیر از پیشکسوتان و رول مدل های تعهد حرفه ای قسمتی از این برنامه است.
وی افزود: دانشکده ها توجه داشته باشند که اسامی پیشکسوت و نمونه در بحث تعهد حرفه ای را به صورت cv تهیه و به این دفتر ارائه کنند.
خبر: فریبا مقدم
عکس: داود فرامرزی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#