کد خبر: ٩٢١٥٠/ ٠٨:٠١ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 47
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان جامع زنان محب
بزرگداشت روز جهانی ایمنی بیمار در مجتمع بیمارستانی یاس
به مناسبت بزرگداشت روز جهانی ایمنی بیمار با حضور دکتر فاطمه داوری رئیس مجتمع بیمارستانی یاس، ابوالفضل علیاری مدیر مجتمع به همراه مترون و دیگر کارشناسان تیم اجرایی ایمنی بیمار از بخش های داروخانه و CSSD راند ایمنی انجام شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی یاس روز چهارشنبه 27 شهریور 98 به مناسبت بزرگداشت روز جهانی ایمنی بیمار که روز 26 شهریور ماه نام گذاری شده است با حضور دکتر فاطمه داوری رئیس مجتمع بیمارستانی یاس، ابوالفضل علیاری مدیر مجتمع به همراه مترون و دیگر کارشناسان تیم اجرایی ایمنی بیمار از بخش های داروخانه و CSSD راند ایمنی انجام گرفت، پس از آن به مناسبت این روز از مسئول و کارشناس ایمنی بیمار تقدیر و تشکر به عمل آمد.
رئیس بیمارستان به این موضوع اشاره کرد که در راستای رسالت اصلی بیمارستان که ارائه خدمات اثربخش و ایمن است، توجه به فرهنگ ایمنی بیمار باید در اولویت برنامه مدیریتی قرار بگیرد به دنبال این فرهنگ اقداماتی از جمله تشویق پرسنل به گزارش دهی خطا بدون ترس از سرزنش، کارگروهی، بحث آزاد در مورد ایمنی بیمار در تمامی سطوح انجام شود.
خبر و عکس: زهرا احمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#