کد خبر: ٩٢١٦٠/ ١٣:٠٧ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 77
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان رازی
بازدید تیم مدیریتی و میدانی ایمنی بیمار از واحد اتاق عمل پوست سرپائی در بیمارستان رازی
به مناسبت روز جهانی ایمنی بیمار بازدید تیم مدیریتی و میدانی ایمنی بیماران از واحد اتاق عمل پوست سرپائی بیمارستان رازی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان رازی، روز چهارشنبه 27 شهریور 98 به مناسبت روز جهانی ایمنی بیمار بازدید مدیریتی و میدانی ایمنی بیماران با حضور دکتر ربابه عابدینی رئیس، دکتر هادی مخترع مدیر، دکتر طاهره سوری معاون درمان، مریم محمدی مدیر پرستاری و سپیده مسعود رئیس امورداری از واحد اتاق عمل پوست انجام شد. در این بازدید مشکلات مطرح شده در اتاق عمل با حضور ریاست، مدیریت، مدیر پرستاری و سایر اعضای تیم مدیریت اجرایی بررسی شد و مشکلات مربوط به کنترل عفونت و تعیین مناسب محل نگهداری کفش ها و کاور مورد استفاده در اتاق عمل از مهمترین موضوعاتی بود که در این جلسه تعیین تکلیف شد و سایر مشکلات در جلسه مشترک تیم ایمنی بیمار و تیم مدیریت اجرایی بررسی و در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد. بازدیدهای مدیریتی و میدانی به صورت ماهانه از قسمت های مختلف بیمارستان برگزار می شود.
خبرنگار و عکاس: نرگس ابراهیمی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#