کد خبر: ٩٢١٦٤/ ١٤:٢٤ - پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 499
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
دیدار رئیس و مدیر بیمارستان شریعتی با سوپروایزران این بیمارستان
دکتر مهرپور رئیس بیمارستان شریعتی و دکتر رفعتی مدیر این بیمارستان در جلسه‌ای با سوپروایزران دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، در این دیدار که چهارشنبه 27 شهریور 98 برگزار شد، دکتر جعفری مدیر درمان و مهین سعیدی مدیر پرستاری بیمارستان شریعتی نیز حضور داشتند. دکتر مهر پور در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات سوپروایزران، آنان را در جایگاه حاکمیتی بیمارستان دانست و گفت: در عصر و شب، این سوپروایزران هستند که بیمارستان را اداره می‌کنند و گاهی لازم است تصمیم‌های خاص و آنی بگیرند، ازاین‌رو جایگزین گروه مدیریت اجرایی بیمارستان هستند.
همچنین رئیس بیمارستان شریعتی بر ارتقای توانمندی سوپروایزران تأکید کرد و گفت: همان‌طور که یک مدیر باید خودش را توانمند کند سوپروایزران نیز لازم است هوش هیجانی بالا داشته باشند و بدانند در بحران‌ها با افراد چگونه برخورد کند.
 در این دیدار همچنین دکتر رفعتی با سوپروایزران صحبت کرد و دیدگاه‌ها و نظرات آنان را درباره فرایندهای عصر و شب بیمارستان مهم دانست.
 در بخش پایانی این جلسه نیز تیم مدیریت اجرایی بیمارستان، به مناسبت بازنشستگی دو تن از همکاران سوپروایزر با اهدای لوح و هدایایی از آنان قدردانی کرد.
فاطمه احمد مخبری و فریبا احمدی سوپروایزران بیمارستان شریعتی بودند که به‌افتخار بازنشستگی نائل شدند.
خبر: فرانک معصومی فرد
عکس: محمدرضا رضا سلطان
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#