کد خبر: ٩٢٢٦٤/ ١٣:٥٩ - يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 2946
چاپ
ارسال به دوست
روابط عومی حوزه ریاست, گروه خبری RSS
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید/مهر اگر چه ماه آغازین پاییز است اما بوی بهار می دهد
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در پیامی با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید نوشت: بیش از چهار دهه در فضای آکنده از مهر این دانشگاه تنفس می کنم و این را از بزرگترین نعمت های الهی برای خودم می دانم.

متن پیام به شرح زیر است:

مهر اگر چه ماه آغازین پاییز است اما بوی بهار می دهد. بهار تعلیم و تعلم. بیش از چهار دهه در فضای آکنده از مهر این دانشگاه تنفس می کنم و این را از بزرگترین نعمت های الهی برای خودم می دانم.

دانشگاهی که ریشه در دارالفنون دارد قریب ۱۷ دهه شاهد حضور بهترین دانشجویان و گرانقدرترین اساتید است.

به همکاران جوانترم خصوصا دانشجویان عزیزی که آغازین روزهای حضور خود را در این فضای پرنور و پربرکت می گذرانند فرارسیدن سال تحصیلی 99-98 را تبریک و تهنیت عرض می کنم. از فرزندان معنویم می خواهم قدر این ایام پربرکت را بدانند و بهترین سرمایه را برای یک عمر زندگی ثمربخش و خدمت به بهترین انسانها بیاندوزند.

دوستان من در دانشگاه از هر انچه که برای ارتقای علمی و مهارتی و انتقال منش و شخصیت حرفه ای به شما هست دریغ نخواهند کرد. فلسفه وجودی دانشگاه و مهمترین رکن آن دانشجوست. استاد و کارمند و رییس و مدیر و معاون همه با محوریت حمایت و هدایت دانشجو شکل می گیرد.

امیدوارم سال جاری برای یکایک شما سالی توام با موفقیت و شادابی و سلامتی باشد و بهترین خاطرات زندگی شما در دانشگاه رقم بخورد. وظیفه خود می دانم نام و یاد خاطره اساتید گرانقدری که عمری را در این دانشگاه وقف آموزش و پژوهش کردند و نیز دانشجویانی که سالها پیش درس رشادت و ازادگی را به ما اموختند و جانشان را برای امنیت این مرز و بوم فدا کردند گرامی بدارم و برای روح بلند آنان بهترین ها را آرزو کنم.

دکتر کریمی

رئیس دانشگاه

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#