کد خبر: ٩٣٠٩٩/ ١٥:٢٠ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 112
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی, گروه خبری RSS
هفتمین کارگاه دفتر راهنمای تحصیلی با موضوع «شادکامی ماندگار» برگزار شد
هفتمین کارگاه دفتر راهنمای تحصیلی ویژه اساتید مشاور گروه های علوم پایه دانشکده پزشکی با موضوع «شادکامی ماندگار» در سالن شورای دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، این کارگاه که با تدریس مجید مردی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی  و با حضور اساتید مشاور گروه های علوم پایه در سالن شورای دانشکده پزشکی روز چهارشنبه 17 مهر98 در سالن شورا تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه دکتر نبوی زاده مسئول دفتر راهنمای تحصیلی دانشکده پزشکی، در گزارشی کوتاه از عملکرد کمیته های دفتر راهنمای تحصیلی دانشکده پزشکی گفت: خوشبختانه با استقبال اعضای هیات علمی از طرح استاد مشاور، به تعداد اساتید مشاوردفتر راهنمای تحصیلی افزوده شده است.
وی در تشریح برنامه های آتی دفتر راهنمای تحصیلی گفت: با توجه به استقبال دانشجویان از این طرح، بدنبال اجرای طرح استاد مشاور در مقاطع بالینی هستیم و در حال حاضر در مرحله معرفی به اساتید و عضو گیری قرار دارد.
مسئول دفتر راهنمای تحصیلی دانشکده پزشکی ادامه داد: دکتر نکونام دبیر کمیته پژوهشی دفتر راهنمای تحصیلی ارتباطات خوبی با مراکز تحقیقاتی برقرار کردند و دانشجویان علاقه مند به انجام تحقیقات میتوانند با مراجعه به دفتر راهنمای تحصیلی معرفی نامه خود را دریافت کنند.
در ادامه مجید مردی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و عضو مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تهران به در خصوص شادکامی ماندگار صحبت کرد و گفت: یکی از مولفه های اصلی آن شفقت است وی در ادامه به بیان ویژگی های استاد مشفق پرداخت.
خبر: محمدی
عکس: رومیانی
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#