کد خبر: ٩٣١١١/ ٠٩:٤٨ - پنج شنبه ١٨ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 980
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
برگزاری جشنواره آموزشی و پژوهشی درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
در جشنواره آموزشی و پژوهشی مجتمع از کارورزان، دستیاران برگزیده، اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها، مراکز تحقیقاتی برگزیده در محور آموزش، پژوهش و بین‌الملل و نیز اساتید ارتقایافته قدردانی شد.

گالری عکس
 به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جشنواره آموزشی و پژوهشی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور پرشور دانشجویان، دستیاران، کارکنان پرستاری واداری مجتمع، اعضاء هیئت‌علمی، روسای بخش‌ها، مراکز تحقیقاتی، ریاست و معاونین مجتمع سه‌شنبه 16 مهرماه 98 در تالار امام برگزار و از کارورزان، دستیاران برگزیده و اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها، مراکز تحقیقاتی برگزیده در محور آموزش، پژوهش و بین‌الملل و نیز اساتید ارتقایافته قدردانی شد.
در ابتدای جلسه دکتر رضا رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی ضمن خیرمقدم و تبریک به برگزیدگان جشنواره آموزشی و پژوهشی مجتمع گفت: برگزیدگان بر اساس معیارها و شاخص‌هایی در محور آموزش، پژوهش و بین‌الملل انتخاب‌شده‌اند.
در ادامه جلسه دکتر زهرا احمدی‌نژاد دبیر جشنواره و رئیس دفتر توسعه تحقیقات بالینی مجتمع ضمن خیرمقدم به اساتید و دستیاران برگزیده گزارشی از کمیته برگزاری جشنواره، اهداف و پیشینه جشنواره آموزشی و پژوهشی مجتمع را ارائه کردو گفت: اهداف برگزاری جشنواره معرفی دستاوردهای آموزشی و پژوهشی مجتمع، شناسایی و تجلیل از فراگیران، اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها و مراکز تحقیقاتی موفق در محورهای مختلف جشنواره و درنهایت توسعه و تقویت فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی مجتمع است.
رئیس دفتر توسعه تحقیقات بالینی مجتمع گفت: از ویژگی‌های مهم جشنواره امسال ادغام جشنواره آموزشی و پژوهشی، اضافه شدن محور بین‌الملل، تدوین و تصویب شیوه‌نامه‌های جشنواره آموزشی، پژوهشی و بین‌الملل و ثبت مستندات است.
وی در ادامه معیارها و شاخص‌های جشنواره در محورهای آموزش، پژوهش و بین‌الملل را مطرح کرد؛ و گفت: از ویژگی‌های بارز برگزیدگان جشنواره امسال داشتن فعالیت‌های قابل‌توجه در محور برگزیده‌شده و کسب امتیاز بالا و ارسال دقیق و به‌موقع اطلاعات به معاونت امور دانشگاهی بوده است.
دکتر احمدی‌نژاد افزود: تعداد اعضای هیئت‌علمی مجتمع در سال 98 شامل 71 استاد،112 دانشیار، 179 استادیار و میزان قبولی دستیاران تخصصی و فوق تخصصی در امتحان بورد امسال 75/80 درصد بوده است.
در ادامه دکتر دریانی به نمایندگی از اساتید پیشکسوت سخنرانی کرد و بابیان خاطراتی، ویژگی‌های مهم یک پزشک خوب ازجمله داشتن نظم و ترتیب، داشتن ظاهر آراسته، محبت کردن به بیمار، مطالعه منظم و مستمر را برشمرد.
سپس از دستیاران، کارورزان، اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها و مراکز تحقیقاتی برگزیده با اهدا هدیه و لوح تقدیر شد.
توضیح اینکه این جشنواره همه‌ساله به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

اسامی دستیاران برگزیده

اسامی اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها و مراکز تحقیقاتی برگزیده در جشنواره که موفق به دریافت لوح شده‌اند

http://pr.tums.ac.ir/uploads/برگزیده.jpg

خبرنگار: شهره بیات
عکاس: محمد علی مرزبان
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#