کد خبر: ٩٣٣٤٧/ ١٦:٠٤ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 63
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه شورای ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه
جلسه شورای ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه باحضور جمعی از اعضائ این ستاد در محل معاونت فرهنگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، جلسه شورای ستاد فعالیت های جهادی  دانشگاه 21 مهر 98 در سالن شورای معاونت فرهنگی برگزار شد. در ابتدا دکتر باقرزاده دبیر ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه با اعلام رضایت از فعالیت های انجام شده گفت: همچنان گروه های جهادی در حال شناسایی و بررسی برای فعالیت های بعدی هستند و تمامی گروه های جهادی با دبیرخانه تعامل بسیار خوبی دارند.
سپس دکتر صادقیان مسئول گروه های جهادی گزارشی در خصوص طراحی سایت گروههای جهادی ارائه کرد و نقاط قوت و ضعف آن نیز از طرف حاضران بیان شد.
در ادامه دکتر رستمیان معاون فرهنگی و رئیس ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه گفت: همچنان معتقدم که دانشگاه نباید صرفا به تربیت دانشی و مدرکی دانشجو و تولید مقالات بپردازد، بلکه باید به نسل 3 و 4 دانشگاه بیشتر اهمیت بدهیم و دانشگاه باید در کاهش مشکلات مردم منطقه تحت پوشش، توجه بیشتری کند. خوشبختانه تعدادی از اساتید و کارکنان و به خصوص دانشجویان به خاطر حس مسئولیت پذیری اجتماعی در اردوهای جهادی شرکت می کنند که جای تقدیر و تشکر دارد.
دکتر رستمیان افزود: نیاز جامعه را اولویت بندی کنیم تا فعالان جهادی اول به آنها رسیدگی کنند تا با کمک آنها این نیازها کاهش یا حل شوند.
در پایان مقرر شد به پیشنهاد روسای بیمارستان های داوطلب تابعه، فردی به عنوان مسئول فعالیت های جهادی آن واحد معرفی تا حکم مربوطه با امضای ریاست ستاد صادر شود.
همچنین هرکدام از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان که فعالیت های جهادی انجام می دهند، فعالیتشان در یک فایل به عنوان فعالیت اجتماعی فرهنگی ثبت شود.
خبر: محمود اشتیاقی
عکس: حسین میری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#