کد خبر: ٩٣٣٨٨/ ١٣:٤٢ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 157
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر, گروه خبری RSS
 معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های خانه بهداشت در محل برگزاری شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در محل برگزاری شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی ضمن راه‌اندازی خانه بهداشت نمونه به معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های بهداشتی قابل ارائه در خانه بهداشت پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، همزمان با برگزاری شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی (۲۲ تا ۲۵ مهر ۹۸)، فرزانه مظفری، زهرا دلوچی و حمید طالبی؛ سه بهورز شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر به معرفی برنامه بهورز و خدماتی که در خانه‌های بهداشت ارائه می‌شود، پرداختند.
بهورزان به‌طور کامل سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) و پرونده الکترونیک را به‌عنوان سامانه ثبت اطلاعات و خدمات ارائه‌شده به جمعیت تحت پوشش، گروه‌های سنی تحت مراقبت در یک خانه بهداشت معرفی کردند و در مورد سایر فعالیت‌ها مانند مراقبت بیماری‌های واگیر و غیر واگیر، سیستم ارجاع در خانه‌های بهداشت، نحوه انجام پیگیری، مکمل یاری برای گروه‌های سنی مختلف، انجام درمان‌های ساده علامتی، نحوه نظارت بر روستای قمر و سیاری و ... با وزرا و کارشناسان بازدیدکننده که از ۲۲ کشور منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت بودند گفتگو کردند.
 خبر: زینب ایمانی
عکس: زهرا ربیعی
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#