اخبار حاوی کلید واژه (مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه)


کد خبر: ٩٣٣٩٤/ ١٤:٠٨ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 115
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
برگزاری کارگاه آموزشی راهنمای ارزیابی و درمان اختلالات سلامت روان با همکاری دانشکده مجازی
کارگاه آموزشی راهنمای ارزیابی و درمان اختلالات سلامت روان به میزبانی مرکز بهداشت جنوب تهران و با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه، شبکه بهداشت شهر ری و دانشکده مجازی به صورت حضوری و وبینار برگزار شد.

گالری عکس روز اول
گالری عکس روز دوم
گالری عکس روز سوم
به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، کارگاه آموزشی راهنمای ارزیابی و درمان اختلالات سلامت روان به میزبانی مرکز بهداشت جنوب و با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه، شبکه بهداشت شهر ری و دانشکده مجازی به صورت حضوری و وبینار از 20 تا 22 مهر 98 در این دانشکده برگزار شد.
این کارگاه به مناسبت هفته سلامت روان و در راستای اجرای طرح سراج (سلامت روانی مراقبت اجتماعی) برای پزشکان عمومی شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت مرکز بهداشت جنوب بصورت حضوری و برای پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت شبکه بهداشت ری بصورت وبینار برگزار شد.
مدرسان این برنامه آموزشی دکتر فرید ابوالحسنی، دکتر علیرضا شکیب، دکتر حمیدرضا مظلوم، دکتر ونداد شریفی و دکتر فرحناز رجایی بودند که پیرامون شناسایی و اختلالات روان پزشکی در نظام مراقبت های اولیه، ارزیابی و درمان افسردگی، خودکشی، اختلالات سایکوتیک و دوقطبی، اختلالات اضطرابی، اختلالات تکامل و رفتار کودک، دمانس، صرع و در نهایت سامانه ثبت اطلاعات سلامت صحبت کردند.
خبرنگار و عکاس: سیده کاملیا داودزاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#