کد خبر: ٩٣٤٢٨/ ٠٩:٤٠ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1332
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده فناوری های نوین پزشکی, گروه خبری RSS
رتبه چهارم دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان موسسه پژوهشی برتر فناوری نانو
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، محققان و موسسات پژوهشی فعال فناوری نانو را بر اساس دستاوردها و فعالیت‌های علمی و فناورانه، ارزیابی و از برگزیدگان در مراسمی با عنوان جشنواره برترین محققان و موسسات پژوهشی فناوری تقدیر کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، سیزدهمین دوره این جشنواره، شنبه 20 مهر 98 همزمان با سومین روز نمایشگاه فناوری نانو برگزار شد که در این مراسم از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران به عنوان چهارمین موسسه پژوهشی برتر فناوری نانو تقدیر شد. دکتر علیرضا احمدیان، رئیس دانشکده فناوری های نوین پزشکی به نمایندگی از دانشگاه جوایز و ‌لوح‌ تقدیر این مقام را دریافت کرد.
در این جشنواره 5 موسسه پژوهشی برتر، 10 محقق برتر و یک محقق جوان برتر، 2 طرح نوآورانه و واحد صنعتی با بیشترین همکاری با دانشگاه‌ها در قالب پایان‌نامه‌های صنعتی و کاربردی برتر معرفی شدند.
این  جشنواره بر اساس ارزیابی دستاوردها و فعالیت‌های علمی و فناورانه در سال‌های 1396و 1397 بود که دانشگاه علوم پزشکی تهران طی سیزده دوره ارزیابی، برای اولین بار در حوزه پزشکی در رقابت با همه دانشگاه های کشور عنوان یکی از موسسات پژوهشی برتر حوزه فناوری نانو را کسب کرد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#