کد خبر: ٩٣٤٧٠/ ١٣:٤٠ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 25
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
بازدید مدیریتی ایمنی از بخش ICU جنرال مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
در بازدید مدیریتی ایمنی از بخش ICU جنرال مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه واحد که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد بحث و تبادل‌نظر شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، تیم مدیریت ایمنی مجتمع دوشنبه 22 مهرماه 98 از بخش ICU جنرال مجتمع بازدید کرد.
در این بازدید دکترعلی کاظمینی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر مصطفی محمدی رئیس بخش icu جنرال، دکتر شاهین حمزه لو مدیر نظارت بر درمان، مرجانه تقوی کارشناس هماهنگ کننده ایمنی بیمار، فاطمه حمیدی فر مسئول اعتباربخشی امور پرستاری، اکرم عفیفه سوپروایزر کنترل عفونت و سایر اعضا حضور داشتند.
در ابتدای این بازدید کارشناس ایمنی بیمار پس از معرفی گروه، هدف از بازدید فوق را ارتقا ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار عنوان کرد.
سپس سرپرستار بخش در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه بخش که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد توضیحاتی ارائه داد.
در خاتمه نیز پس از بررسی راهکارهای پیشنهادی توسط تیم مدیریت ایمنی و کارکنان بخش، مصوباتی تنظیم شد و مقرر شد برای رفع نواقص اقدام شود.
خبر: شهره بیات
عکس: محمدعلی مرزبان

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#