اخبار حاوی کلید واژه (دانشگاه علوم پزشکی اردبیل)


کد خبر: ٩٣٥٠١/ ١٦:٤٥ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 111
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان, گروه خبری RSS
گرامیداشت روز جهانی شستن دست در مرکز آموزشی درمانی ضیائیان
به منظور بالا بردن آگاهی از شستشوی دست‌ها با صابون به عنوان عامل کلیدی در پیشگیری از بیماری ها، مراسم گرامیداشت روز جهانی شستن دست در این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، ۱۵ اکتبر روزی است که با هدف بالا بردن آگاهی از شستشوی دست‌ها با صابون به عنوان عامل کلیدی در پیشگیری از بیماری، در سراسر جهان گرامی داشته می‌شود.
به همین منظور گرامیداشت روز جهانی شستن دست، سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۳ و ۲۴ مهر ۹۸ در بخش اطفال و درمانگاه بیمارستان برگزار شد.
در این مراسم که با حضور رقیه عابدی مدیر پرستاری بیمارستان، حمیرا حامد سوپروایزر بالین، فریبا امینی سوپروایزر کنترل عفونت، فاطمه طالبی کارشناس ایمنی بیمار، پروانه خوش‌دل مسئول درمانگاه و فاطمه صفا کارشناس پرستاری در درمانگاه این مرکز برگزار شد؛ آموزش بهداشت دست و همچنین پمفلت آموزشی به مراجعین اهدا شد.
در پایان این مراسم مسئولان با حضور در بخش اطفال به کودکان نحوه صحیح شستن دست را آموزش دادند و به آنان هند راب و مايع صابون اهدا کردند.
خبرنگار و عکاس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#