اخبار حاوی کلید واژه (دانشگاه علوم پزشکی اردبیل)


کد خبر: ٩٣٥٠٤/ ١٩:٢٠ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 118
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی, گروه خبری RSS
رییس بیمارستان فارابی بربهبود ارائه خدمات به بیماران بین الملل تاکید کرد
چالش های پذیرش بیماران بین الملل در کارگروه IPD بیمارستان فارابی بررسی شد. 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، سه شنبه 23 مهر98 جلسه کارگروه بیماران بین الملل این مرکز با حضور دکتر محمد رضا اکبری، رییس بیمارستان برگزار شد.
 دکتر اکبری در این جلسه بر اهمیت و ضرورت  وجود بخش IPD، بخش بیماران بین الملل تاکید کرد و خواستار حل مشکلات موجود برای ارائه بهتر خدمات در این حوزه شد.
در ادامه جلسه سعید مرادی، مدیر و دکتر آرش میرمحمد صادقی ، معاون درمان بیمارستان  مشکلات بخش بیماران بین الملل را برشمردند و درباره مسایلی مانند اهمیت سایت انگلیسی بیمارستان در ایجاد ارتباط با بیماران خارجی، چالش های حضور شرکت های حوزه گردشگری سلامت و  لزوم بهبود زیرساخت ها توضیح دادند.
نرگس وصال، کارشناس  IPD و دبیر کارگروه نیز گزارشی از تاریخچه شکل گیری و عملکرد این واحد ارائه کرد و فرآیند ارائه خدمات به بیماران بین الملل را شرح داد.
وی با بیان این که اشکالات موجود در  پذیرش بیماران بین الملل بر ارائه مطلوب خدمات سرپایی و بستری به آن ها تاثیر می گذارد، کمبود نیروی انسانی را دلیل اصلی این مشکلات خواند.
کارشناس IPD بیمارستان فارابی گفت: با وجود تمامی مشکلات آمار بیماران بین الملل درمدت سه سال فعالیت این واحد سه برابر شده  است که نشانه رضایتمندی مراجعین بین الملل از خدمات ارائه شده است.
سپس مدیر پرستاری و مسئولان واحد های فناوری اطلاعات، ترخیص و پذیرش نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.  
خبرنگار: حمیده امیدوار
عکاس: سید عباس قاضی میرسعید
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#