کد خبر: ٩٣٥٢١/ ١٨:٥٩ - پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 184
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي, گروه خبری RSS
برگزاری کارگاه آشنایی دانشجویان ورودی جدید دانشکده پیراپزشکی با آئین نامه و شیوه نامه انضباطی 
کارگاه آشنایی دانشجویان ورودی جدید دانشکده پیراپزشکی با آئین نامه و شیوه نامه انضباطی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، این کارگاه با همت معاونت های آموزشی و دانشجویی دانشکده و شورای انضباطی دانشگاه چهارشنبه 24 مهر 98 در محل مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه (مراد) برگزار شد.
در ابتدای کارگاه مهندس سید صومعه دبیر شورای انضباطی دانشگاه ضمن خوشامدگویی و تبریک شروع سال تحصیلی جدید به دانشجویان، نکات مهم آئین نامه و شیوه نامه انضباطی را برای دانشجویان حاضر بیان و در ادامه از همه دانشجویان دعوت کرد تا آئین نامه و شیوه نامه انضباطی را که در سایت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و همچنین صفحه شورای انضباطی بارگزاری شده است را مطالعه کنند تا بتوانند در طول تحصیل حدود و اختیارات دانشجویی خود را بیشتر درک کرده و از بروز هرگونه آسیب جلوگیری کنند.
|همچنین دانشجویان حاضر در کارگاه، فرم اظهارنامه انضباطی را تکمیل و تحویل دادند.
در این کارگاه الهام حق شناس مدیر اجرایی میزخدمت دانشکده به ارائه توضیحاتی در خصوص فرآیند و نحوه ورود درخواست در این سامانه ارائه کرد.
توضیح اینکه با توجه به تعداد زیاد دانشجویان این دانشکده دانشجویان به سه گروه تقسیم شده و این کارگاه در سه نوبت ارائه شد.
عکس و خبر: الهام حق شناس

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#