کد خبر: ٩٣٥٣١/ ٠٨:٥٧ - يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 98
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
تقدیر رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماریهای وزارت بهداشت از دکتر علی جعفریان و تیم پیوند کبد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
دکتر مهدی شادنوش رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت از دکتر علی جعفریان و تیم پیوند کبد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در به ثمر رساندن 'هزارمین پیوند کبد' با اهدای لوح قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر مهدی شادنوش رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت از دکتر علی جعفریان و تیم پیوند کبد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در به ثمر رساندن  'هزارمین پیوند کبد' با اهدای لوح قدرداني کرد.
متن تقدیر به این شرح است:

جناب آقای دکتر جعفریان
عضو محترم هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
باسلام و احترام
لازم میدانم از زحمات بی‌شائبه جنابعالی، تیم پیوند کبد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در به ثمر رساندن  هزارمین پیوند کبد» در آن مجموعه که باعث نجات جان بیماران نیازمند پیوند عضو شده است، تقدیر و تشکر نمایم.
توفیقات بیش‌ازپیش حضرت‌عالی و گروه پرتلاشتان را از درگاه ایزد منان در دستیابی به اهداف نظام سلامت برای خدمت به مردم عزیز مسئلت دارم.
دکتر مهدی شادنوش
رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت

خبر: شهره بیات

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#