کد خبر: ٩٣٥٧٧/ ١٧:٤٥ - يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 44
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهارلو
مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید مرکز آموزشی درمانی بهارلو برگزار شد
دکتر کریمی در مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید بیمارستان بهارلو، خطاب به رئیس جدید بیمارستان گفت: دوران ریاست بیمارستان دورانی طلایی و سخت است که باید با همفکری، درایت، گذشت، صمیمیت، صداقت، در دسترس بودن و همراه شدن با کارکنان، شنیدن حرف های آنها و اعتماد به محیط کار همراه باشد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهارلو،  مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید این مرکز روز یکشنبه 28 مهر 98 در سالن آمفی تئاتر بیمارستان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و هیئت همراه برگزار شد.
در این مراسم دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه، دکتر همایون امینی، مشاور رئیس دانشگاه، دکتر مهدی رضایی، معاون درمان، دکتر امیرعلی سهراب پور، معاون آموزش، دکتر رامین کردی، معاون بین الملل، دکترامید امینیان، رئیس دانشکده پزشکی پردیس بین الملل، دکتر علیرضا پارساپور، مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمدعلی صحرائیان، معاون تحقیقات و فناوری، دکتر شکوه ورعی، مدیر پرستاری دانشگاه، دکتر خسرو صادق نیت، رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دکتر رضایی، مدیر حراست دانشگاه، دکتر عباسی، رئیس نظارت و اعتباربخشی، دکتر سعیدپور، رئیس اداره اقتصاد، درمان، تعرفه و محمود معصومی، معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) حضور داشتند.
در ابتدای مراسم دکتر بهنام بهنوش، معاون درمان بیمارستان به نمایندگی از طرف بیمارستان در جایگاه حاضر شد و ضمن خوشامد گویی به رئیس دانشگاه و معاونان و سایر میهمانان از زحمات دکتر سید مجید موسوی موحد، رئیس پیشین بیمارستان قدردانی کرد.
در ادامه دکتر موسوی موحد و سپس دکتر محمدتقی طالبیان، رئیس جدید بیمارستان به نوبت در جایگاه حاضر شدند و سخنرانی کردند.
در این مراسم دکتر کریمی شرایط دانشگاه و کشور را شرایطی خاص عنوان کرد و اظهار داشت: امروز روز نوسازی، بازسازی و ساخت و ساز بیمارستان نیست و شرایط حاکم بر کشور و دانشگاه این اجازه را به ما نمی دهد.
دکتر کریمی تاکید کرد باید نگاه خود را اول متوجه نیروی انسانی و دوم تجهیزاتی که مورد نیاز نیروی انسانی است کنیم تا انتظار ارائه بهترین خدمات را داشته باشیم.
رئیس دانشگاه سپس خطاب به دکتر طالبیان گفت: سرمایه اصلی من و شما همین سرمایه های انسانی است که کار می کنند و رضایتمندی ایجاد می کنند. ما نمی توانیم از انسانهای ناراضی توقع داشته باشیم که رضایتمندی ایجاد کنند.
وی افزود: سالهای خدمت در سمت رئیس بیمارستان را جزو ناب ترین دوره های زندگی و افتخارات خودم می دانم و بهترین و سخت ترین پست در دانشگاه پست رئیس بیمارستان است که البته خدمت با ارزش و نابی است و چه بهتر که این خدمت در بیمارستان بهارلو و در منطقه جنوب شهر تهران و خدمت رسانی به مردم این منطقه باشد.
دکتر کریمی دوران ریاست بیمارستان را دورانی طلایی و سخت دانست و توصیه کرد که باید با همفکری، درایت، گذشت، صمیمیت، صداقت، در دسترس بودن و همراه شدن با کارکنان، شنیدن حرف های آنها و اعتماد به محیط کار همراه باشد.
در پایان این مراسم دکتر کریمی  ضمن اعطاء ابلاغ دکتر طالبیان، لوح قدردانی رئیس دانشگاه و هیئت رئیسه را به دکتر موسوی موحد، اهدا کرد.
خبر: فهیمه نجاری
عکس: محمد منافی بیرون

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#