کد خبر: ٩٣٦٠٨/ ١١:١٨ - دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 56
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی
متولد ماه مهر/دکتر اباسهل: می‌خواستم بروم آمریکا؛ استادم گفت: دلت می‌آید این بیماران را بگذاری و بروی؟ ماندم!
به بهانه ي 29 مهر، سالروز تولد دکتر ابوالقاسم اباسهل استاد بازنشسته گروه جراحي و در راستاي تکريم اساتيد و بزرگان دانشگاهي، بخشي از خاطرات استاد را بازخواني مي کنيم.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی؛ تقويم دانشکده پزشکي در نظر دارد به مناسبت سالروز تولد اساتيد دانشکده، معرفي و خاطره اي کوتاه از استادان را بيان کند، اين بار به مناسبت 29 مهر سالروز تولد دکتر ابوالقاسم اباسهل استاد گروه جراحي دانشکده پزشکي بخشي از خاطرات ايشان را مرور مي کنيم.
قرار بود  باز به آمريکا بروم و دوره جراحي قلب را بگذرانم. استادي به نام دکتر ولي‌زاده داشتيم، دکتر ولي زاده را همه مي‌شناختند. قبل از رفتن، براي خداحافظي نزد استادمان دکتر ولي زاده رفتم. آقاي دکتر ولي زاده گفت دلت مي‌آيد  بروي؟ ما سه ماه وقت ويزيت مي‌دهيم تا بيماران سرطاني ويزيت بشوند، آيا حاضري آن‌ها را بگذاري و بروي؟ گفتم  مي‌خواهم  جراح قلب بشوم. گفت جراح قلب مي‌شوي اما فعلا بيا و به آن‌ها رسيدگي کن. تحت تاثير قرار گرفتم و ماندم.  گواهي موقتي دادند و مشغول به کار شدم تا از وزارت علوم حکمم براي دانشگاه تهران آمد و استاد دانشگاه شدم.
خبر: مینا محمدی
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#