کد خبر: ٩٣٦١٨/ ١٣:١٠ - دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 126
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان بهارلو, گروه خبری RSS
برگزاری دومین جلسه آموزش استانداردهای نسل چهارم اعتباربخشی در مرکز آموزشی درمانی بهارلو
دومین جلسه آموزشی استانداردهای ویرایش چهارم اعتباربخشی با هدف شفاف سازی و رفع ابهامات احتمالی برای کادر پشتیبانی بیماستان بهارلو تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهارلو،  دومین جلسه آموزش استانداردهای اعتباربخشی نسل چهارم روز دوشنبه 29 مهر 98 با حضور داود پناهی، مدیر، شهریار منصوری، رئیس حسابداری، سیدحمیدرضا موسوی، رئیس امور اداری و مسئولان واحدهای پشتیبانی و اداری در سالن جلسات دفتر ریاست تشکیل شد.
در ابتدای جلسه پناهی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص ارزیابی اعتباربخشی در سال جدید، به سابقه بیمارستان در ارزیابی های سال گذشته و حضور پررنگ کارشناسان بیمارستان در تدوین استانداردهای نسل اول اشاره کرد.
مدیر بیمارستان سپس توضیحاتی در رابطه با استانداردهای نسل چهارم ارائه داد و بیان کرد: امسال با توجه به چیدمان جدید استانداردها، انتظار کار گروهی و همفکری بیشتری از کارکنان دارم.
در ادامه معصومه پرویزی، مسئول بهبود کیفیت ضمن تشریح استانداردهای جدید و نحوه سطح بندی آنها به رتبه بندی نهایی، اشاره و  ملاک امتیاز دهی در این دوره را برای مسئولان توضیح داد.
پرویزی در ادامه با بررسی کارنامه اعتبار بخشی دور سوم ارزیابی به بیان دلایل عدم کسب امتیاز در برخی حیطه ها پرداخت.
وزن دهی سنجه ها، نحوه امتیازدهی به مستندات و برنامه خودارزیابی ها از موضوعات دیگر در این جلسه بود.
در پایان جلسه، مسئول بهبود کیفیت به سوالات کارشناسان پاسخ داد.
خبر: فهیمه نجاری
عکس: محمد منافی بیرون

 

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#