کد خبر: ٩٣٦٦٩/ ١٤:٤٢ - سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 359
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
نشست دو روزه دبیران شورای انضباطی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 10 کشوری آغاز شد
اولین نشست دبیران شورای انضباطی منطقه 10 با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه و دکتر صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مدت دو روز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در این نشست که با حضور دبیران و کارشناسان شوراهای انضباطی دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی و علوم بهزیستی روز سه شنبه 30 مهر 98 در سالن شورای معاونت دانشجویی فرهنگی آغاز شد، سیدصومعه دبیر شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه و مسئول دبیرخانه منطقه 10 ابتدا ضمن خیر مقدم به حاضران، هدف از برگزاری نشست را بررسی شیوه نامه جدید مصوب وزارت متبوع، عنوان کرد.
سپس دکتر صرامی از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران از این نشست و نیز حمایت های دکتر حلب چی قدردانی و ابراز امیدواری کرد که این نشست دو روزه توشه ای ارزشمند برای دوستان داشته باشد.
وی همچنین انتقال تجارب کارشناسان دانشگاه ها را نقطه قوت اینگونه نشست ها دانست.
همچنین دکتر حلب چی یکی از دلایل مشکلات انضباطی دانشجویان را فقر ارتباطی اساتید و دانشجویان به واسطه استفاده از فضای مجازی دانست که باعث شده است جنبه های تربیتی اساتید کمتر شود.
توضیح اینکه، نشست دبیران شورای انضباطی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 10 روزهای سه شنبه 30 مهر و چهارشنبه اول آبان از ساعت 9 تا 14 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
خبرنگار: فرزاد سلطانپور
عکاس: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#