کد خبر: ٩٤١٢٤/ ١٤:٠٥ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 378
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
برگزاری کارگاه آشنایی دانشجویان ورودی جدید دانشکده توانبخشی با آئین نامه و شیوه نامه انضباطی
کارگاه آموزشی آشنایی با آیین نامه و شیوه نامه انضباطی دانشجویان، جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان جدیدالورود دانشکده توانبخشی با قوانین و مقررات شوراهای انضباطی دانشگاهها در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، در این کارگاه که با همت معاونت های آموزشی و دانشجویی دانشکده و شورای انضباطی دانشگاه سه شنبه 14 آبان 98 در محل آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد، در ابتدای کارگاه مهندس سید صومعه دبیر شورای انضباطی دانشگاه ضمن خوشامدگویی و تبریک شروع سال تحصیلی جدید به دانشجویان، نکات مهم آئین نامه و شیوه نامه انضباطی را برای دانشجویان حاضر بیان کرد. وی با بیان ارزشها و کرامت دانشجو در محیط های دانشگاهی و محیط های وابسته به دانشگاه، نحوه حفظ و افزایش تعاملات دانشجویان با دیگر واحدهای دانشگاهی دانشچویان را به رعایت اصول انضباطی منطبق با ارزشهای دینی و اسلامی و حفظ عزت و حقوق دانشجویان در محیط های آموزشی و همچنین رعایت اصول انضباطی و مسائل مرتبط در طول دوره آموزشی دعوت کرددر پایان کارگاه دانشجویان  فرم اظهارنامه انضباطی را تکمیل و تحویل دادند.
خبرنگار و عکاس: لیلا روستا

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#